Ĺ ta je za mene značilo upoznavanje "tajne"

Opišite neko svoje lično iskustvo koje će pomoći ostalim korisnicima tako što će da ih motiviše ili da im pruži odgovor na neko pitanje.
Korisnikov avatar
Pridružio se: 20.12.2010. 13:10
PostPoslato: 27.01.2011. 22:26
Divno, Milina!
Znam kako je, moja ćerka je bila devet puta po oko dva meseca u bolnici.
I ja sam po prirodi optimista, ali ima dosta trenutaka, kad mi je šljiva u grlu i stena na grudima, sada se toga oslobađam.
Za mene je tajna novi život, samo da je dobro upoznam i naučim.
Najbolje stvari u životu ne koštaju ništa.

Pridružio se: 11.01.2011. 15:42
PostPoslato: 29.01.2011. 18:21
Neno zajedno smo jace :dance: ,pred nama se otvaraju vrata novog sveta i tuzni dani vise ne postoje :violin:
Osmeh ne kosta nista a mnogo znaci
Korisnikov avatar
Pridružio se: 23.04.2012. 10:15
PostPoslato: 11.05.2015. 10:39
HVALA

Pridružio se: 30.07.2014. 21:04
PostPoslato: 25.05.2015. 22:59
Knjigu The Secret je dobila moja majka 2009. godine od jedne drugarice i nije joj nikad pridavala neku veliku pažnju. Ja sam za nju saznao tek 2011. i poceo da je proucavam. Neverovatno mi je to sada kada shvatim da sam , takoreći kao klinac , uspeo da privučem neke stvari koje tada nisam imao, a moji vršnjaci jesu (novi PC je bio u pitanju). Tada sam zapisao na papir sta bih najvise zeleo i koristio tehniku vizuelizacije - verujte mi da je za mesec/dva u moju sobu stigao isti takav racunar kakav sam zamisljao! Sledeća je primena bila 2013. - privlačenje novca tj. porodične penzije nakon smrti oca, a ove godine sam ponovo, sređivajući policu, našao knjigu i pomislio zbog čega još nisam prihvatio ceo koncept Zakona privlačnosti kada znam nešto što većina mojih vršnjaka teško da može i da shvati (bilo zbog nezrelosti ili nezainteresovanosti za promenu u svom životu). Elem, cilj je opet materijalne prirode pošto zdravlja, hvala Bogu, imam već, pa bih voleo da sada proučavam ZP kako bih ga primenjivao tokom celog života :D

Još jedna stvar mi se desila prošle godine - imam profil na mreži Ask.fm, a jedno od automatski generisanih pitanja bilo je - 'Da li već imaš Ask.fm aplikaciju za iOS?'. Kao odgovor sam napisao 'Ne, ali imacu je :)' . Dva meseca od tog odgovora citao sam isti preko iPhone-a 4 sa kog i pisem post trenutno, a u pitanju je bila bas ta aplikacija! :D

I ovim putem želim da se zahvalim svima koji su odgovorili na moja pitanja i hvala zbog ogromnog strpljenja da čitate moje dugačke postove :D
Everything is posibble for one who believes!
Why The Law of Attraction Doesn't Work for Most People?
http://johnassaraf.com/why-the-law-of-attraction-doesnt-work-for-most-people
Wealth Beyond Reason
http://www.wealthbeyondreason.com/
Prethodni

Povratak na Lična iskustva