Mila i njena pozitivnost

Opišite neko svoje lično iskustvo koje će pomoći ostalim korisnicima tako što će da ih motiviše ili da im pruži odgovor na neko pitanje.

Pridružio se: 12.02.2013. 18:53
PostPoslato: 24.03.2013. 16:18
:D Hvala i veliki pozdrav od mene :dance: cao
Korisnikov avatar
Pridružio se: 05.01.2011. 00:02
PostPoslato: 26.03.2013. 16:08
Carobnjakov CAROBNI Segrt hvala tebi....

A za sve ljude dobrih misli:

Imam veliko iznenadjenje:

VELIKA AKCIJA
VELIKA SANSA

Povodom promocije knjige Dr Svetlane Goge Džolić " U pravu si al' baš me briga" u toku je akcija POPUST ZA REKONEKCIJU u studiju Dr Goge, sertifikovanog trenera rekonektivnog isceljivanja.

40 Eura, umesto 100 Eura za tri seanse u trajanju od po 30 minuta.

Rekonekcija je isceljiteljska tehnika, radi se bez dodira, više o tome možete da pročitate na sajtu
www.ititomozes.com
Zakazivanje termina na broj 062 243 748
I rad u kućnoj poseti je takodje moguće.

http://www.ititomozes.com/

ovo je sjajna akcija i i idem na ovu seansu.. Tako sam srecna. Volim da mi Goga radi sense. A ako se neko seca mene u pocetku.. i pogleda sad... sve je jasno, kako fizicki tako i umno. jedna seansa je napravila veliko cudo, dodatno u mom zivotu, naravno.. Idem da se malo i razonodim i da napravim mesta za SVOJU OBECANU KNJIGU.. nisam niti zaboravila, niti odustala, a seansa ce mi napraviti bolji put, znam iz iskustva.
:dance: :dance: :D :D :idea: :idea:

Tako sam srecna.. Prijavila sam se odmah.. Ko ugrabi mesto..ovo je sjajna prilika..

Pozivam vas na mogucnost..

Vasa Mila.

:dance: :dance: :dance: :dance:
Korisnikov avatar
PostPoslato: 02.04.2013. 19:16
Mila je napisao:Carobnjakov CAROBNI Segrt hvala tebi....

A za sve ljude dobrih misli:

Imam veliko iznenadjenje:

VELIKA AKCIJA
VELIKA SANSA

Povodom promocije knjige Dr Svetlane Goge Džolić " U pravu si al' baš me briga" u toku je akcija POPUST ZA REKONEKCIJU u studiju Dr Goge, sertifikovanog trenera rekonektivnog isceljivanja.

40 Eura, umesto 100 Eura za tri seanse u trajanju od po 30 minuta.

Rekonekcija je isceljiteljska tehnika, radi se bez dodira, više o tome možete da pročitate na sajtu
www.ititomozes.com
Zakazivanje termina na broj 062 243 748
I rad u kućnoj poseti je takodje moguće.

http://www.ititomozes.com/

ovo je sjajna akcija i i idem na ovu seansu.. Tako sam srecna. Volim da mi Goga radi sense. A ako se neko seca mene u pocetku.. i pogleda sad... sve je jasno, kako fizicki tako i umno. jedna seansa je napravila veliko cudo, dodatno u mom zivotu, naravno.. Idem da se malo i razonodim i da napravim mesta za SVOJU OBECANU KNJIGU.. nisam niti zaboravila, niti odustala, a seansa ce mi napraviti bolji put, znam iz iskustva.
:dance: :dance: :D :D :idea: :idea:

Tako sam srecna.. Prijavila sam se odmah.. Ko ugrabi mesto..ovo je sjajna prilika..

Pozivam vas na mogucnost..

Vasa Mila.

:dance: :dance: :dance: :dance:

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=448440521899210&set=a.437828042960458.1073741828.424904444252818&type=1&theater

Dodjite na zajednicko punjenje baterija...oni koji su do sad dolazili, znaju kako to izgleda...

Dobrodosli :romance-grouphug: :romance-kisscheek: :romance-heartsthree: :romance-grouphug: :romance-heartstiny: :romance-kisscheek: :romance-heartbeating: :romance-hearteyes: :romance-grouphug: :romance-romance: :romance-interracial: :romance-heartbeating: :romance-hearteyes: :romance-heartstiny: :romance-heartsthree: :romance-threesome: :romance-kisscheek: :romance-grouphug:

Pridružio se: 24.03.2013. 09:05
PostPoslato: 14.04.2013. 12:21
VOLIM ŠTO POSTOJITE!! :romance-heartstiny:
Korisnikov avatar
PostPoslato: 22.04.2013. 07:35
Zivot je tako lep.

Uzaludno je sputavati sebe.

Sputavanja proizilaze iz straha, a ostvaruju se kroz licne neverice, licna nesvesna ponizenja, kroz odbijanje sebe od drugih, kroz licne poteskoce koje su licna iskustva nesvesno u coveku...
Da nisam dozivela putovanje duse i tada osetila Bozije nadahnuce, koej zivi u meni danas, bez obzira na sveoko mene, verovatno bih i sama to radila i danas i dalje. :)

Pre par dana je bilo potpisivanje knjige " U PRAVU SI, AL' BAS ME BRIGA" autorke Dr. Svetlane Goge Kostic- Dzolic. Autorka je knjigu posvetila nekim jako vaznim ljudima u njenom zivotu i aj sam medju njima, a sve u sluzbi zakona privlacenja i savrsen je prirucnik. Toplo preporucujem. U knjizu se nalaze i ilustracije mojih slika i moja biografija, moja jedna pesma, napisana iz dozivljenih situacija Doktorke i njenih prica i o meni.

Krenule smo i na prve turneje. Juce smo provodile vreme u Novom Sadu ceo dan sa predivnim ljudima. Doktorka je radila rekonekciju, a ja sam odrzala svoje govore o pobedi. Nasla sam se pred fantasticnim dusama, jer ja tako hocu i one tako hoce. Ljudi su me grlili i voleli ovako kako me vide pred sobom. To govori da zracim ljubav i vide ljubav u meni i sami zrace ljubav i ja vidim ljubav u njima. Poenta i jete u tome. Biti ljubav i dozvoliti da ljudi budu isto ljubav i pronaci nacin da i oni postanu ukoliko jos nisu. Sve ostalo je nesto drugo, sto nije moj zivot i samo prolazim pored, kao pored nevredne i odbacene krpe.
Naravno da postoje neki ljudi koji tek treba da shvate sve ovo, pa pokusavaju i da mi objasne koliko oni znaju i pokusavaju da me upozore an opasnosti. Medjutim, kod nijih se tako providno vidi nedostatak ljubavi u njima, ali ja ih volim i transformisem kroz mene ovakve u ljubav automatski. Na skupu je cak i bilo samo ljudi koji prepoznaju ljubav, alo goovrim o situacijam van toga. Kako god, sve ipak bude kako ja zelim, a ja zelim ljubav i sve postaje ljubav ukoliko jso nije. Uzivam u posmatranju njihovog razvoja. Ovde, na Tajni sam toliko ljudi transformisala, a juce se je na skupu pokazalo koliko ljudi me ceni bas zbog toga sto jesu danas ljubav i sto vide ispred sebe mene ovakvu. Takvi ljudi su spremni da nauce vise od mene i daju sebe da naucim jos i jos. Sjajna je to situacija, zraci i nema otpora.

Nevazno je za mene ako covek danas misli da ja nemam vrednost i pokaze u momentu rekaciju odbojnosti, jer ubrzo pocinje da menja misljenje, samim tim sto primetim nejga i transformisem unutar sebe. Ljudi uvek postavljaju vrednost po sebi samima. Vrednsot govori iz nas i o njima kroz reci i dela i nacin kako se nosimo sa situacijom.

Kada sam bila bolesna, stojala sam pred lekarom koji je imao ogronmu moc. On je zaista imao svoju moc, a ja sam se osecala nemocno tada. To ej bio moj izazov. No ja sam mu zato ubrzo dokazala sobom svoju moc i on je cak zbog moje moci promenio svoj stav i svoj pravac, a mene danas izuzetno ceni i ja i dalje cenim njega, ali i znam istinu svoju,a i on svoju. Drago mi je i da sam ja sobom doprinela da on pronadje sebe u ljubavi, jer je bio mocno stvorenje za medicinu, ali strah i trepet za ljude. Danas je divna dusica, koga svi obozavaju i ne vrsi vise pritiske, vec dozvoljava i ljudima da ljudi sebe pronadju, da odrade onako kako im je najbolji put. Nedavno sam slusala ljegove pacijente, koji sa odusevljenjem pricaju o njemu kao o voljenom ljudskom bicu, koji je mnogo razumniji danas i pricaju da se promenio. Duga je to prica, ali definitivno, kada se covek suprostavlja ljubavi u sebi, nije boziji. Nas doktor je pronasao sebe u svojoj konekciji ponovo u ljubavi ( to jest, poceo je ponovo da sebe voli) i to se sada i vidi. Ja sam bila njegova skola da nauci da voli, a on je bio moj izazov koji sam ja imala za zadatak da zavolim i pobedim, pored bolesti koja je bila u meni tada, sve zato sto sebe nisma dovoljno volela. Danas volim zaista sebe, a to pokazujem sobom i svojim delima. Ja ne pricam samo, vec pokazujem sebe na delu i kroz slikarstvo i kroz zdravlje.
Juce sam imala i slucaj sa jednim covekom koji je bio kondukter u autobusu. Covek je ocigledno naucio da bude arogantan i da se istresa ostro na ljude oko sebe na svom radnom mestu. Imala sam zadatak da pobedim njegovu aroganciju. Covek definitivno nije voleo sebe i pokazao i meni, a ja sam se bacila na posoa odmah. Verovatno i "mrzi" sto "mora" da radi i ljude gleda kao robove svoje, iako od njihovih karta zivi.
Ja sam u svom rucnom prtljagu imala svoje vredne stvari, i pored ostalog to koferce mi je trebalo u busu. Covek ne poznaje smisoa rucnog prtljaga i navalio na mene da stavim kofercic u gepek autobusa. Izrazila sam zelju da ga ponesem u autobus unutra, ali on se nameracio, jer ocigledno ne rezonuje i ne razume vise od svoje licne namere da stavim svoj kofer u prtlajg kako on to zeli i kaze. On je trebao da predstavi zakon za mene. Kad je poceo da mi govori da ne moze, a ja znam da moze, u meni se probudila moja snaga transformisanja. Ja sam se hladno okrenula i usla u autobus sa kofercetom, redovno transformisajuci njegovo stanje, hrabro sa licnom sigurnoscu. Zauzela sam svoje mesto i on je ubrzo dosao da se sa mnom oko toga raspravlja. Dok sam prosla kroz autobus, oko mene je bilo raznik torbi nekih i kesa drugih ljudi po podu, koje su bile definitivno i veci prtljag od mog uredno spakovanog i skupocenog kofera, ali to je ono "slepilo" kod coveka i naravno da je njemu zapao za oko samo moj kofercic, jer se zove KOFER i on zna da kofer ide u gepek. (On je zakon i pravi red arogancijom i vikom i galamom za moej pare, pomelo bezobrazno i neiskreno- PRIMETLA SAM I UPOREDO TRANSFORMISLA) . Njegova svest je bila jako providna i ogranicena, samo na njegovu zalost, a ja sam samo transformisala i drzala svoj mir. Pokusao je ponovo da me uhvati na galamu, a ja sam transformisajuci samo ga zamolila da pusti tako, jer tako to treba i da razume, ali da treba i on da razume. Kada je sledeci put jos jednom pokusao da vice na mene, ja sam samo pitala hoce li mi dati svoje ime i prezime, njegove podatke. A on je rekao da hoce i nestao. Ja sam se vozila za svoj novac koji sam platila naravno, mirno i uzivala kao i da nije njega bilo i to sa takvim ponasanjem, jer ja sam transformisala, zelela mu ljubav, zelela da sve bude kako treba, bila sigurna u sebe i znala sam tacno sta se moze. Stigli smo na stanicu za izlaz, a ja sam mu hrabro prisla, pruzila ruku kao najbolej prijatelju, jer sam u njemu i gledala prijatelja ove planete i zahvalila mu se sa predivnim osmehom, iskreno. Ucutivo smo se pozdravili, jer ocigledno nije shvatio da moze i da se zahvali i licno i da zivi slobodno i da je bilo mogucnsoti i da se kao prijatelji zagrlimo. Verujem da ce mu taj slucaj ostati upecatljiv u momentu kada mu zatreba i dati ljubav i moc kroz ljubav uvek. Ono u sta ja verujem, tako i bude. Duge su to price, ali ja dominiram svojom pozitivnom moci kroz ljubav i ljudi prosto izgube bes.
Onda mi je odmah iza ledja dobacio jedan drugi covek, da sam ja imala srecne . Pitala sam ga, zar zaista misli da tek tako samo imam srece, a on je poceo da mi "preti" svojim recima, kako nisam svesna ja ovoga, onoga, kako se on bavi takvima kao ja, i kako ja i ne znam sta to sve znaci. " U PRAVU JE AL' BAS ME BRIGA".
U sustini on nije znao sa kim on licno ima posla i samo sam ga upitala: Gospodine onda trebate i da znate da srecu stvaramo sami licno, a da sam ja neko ko je sebe izlecio od raka i ja najbolje znam sta se ovde izmedji nas dvoje izdesavalo. POBEDILA SAM JOS JEDNOM U NIZU SVIH IZAZOVA KOJI SE POSTAVE ISPRED MENE, jer ljudi su cesto samo ubedjeni da mora tako da bude,kako oni misle, pa iz straha idu samo nekom linijom manjeg otpora. JA POZNAJEM SEBE I HRABRO UPRAVLJAM I SOBOM I LJUDIMA KOJI SU BEZ LJUBAVI U SEBI. Ubrizgavam im ljubav i idem dalje.
Ljubav zracim i ljubav dobijam, nevazno na takve ljude, koji u datom trenutku ne vide sebe u mojoj ljubavi, pa pocnu da se bune. Nista to ne osporava da ih transformisem i usmerim: A da to funkcionise, vidi se iz onoga sto se dogadja oko mene. MIR. Kako god, ja ostvarujem MIR. Iz tog mira ljudi pronadju sebe ubrzo, jer onako samo lutaju i misle nesvesno da su u pravu nekom i oni i jesu za sebe "U PRAVU, AL' MENE BAS BRIGA" al to i jeste samo njihovo pravo, koje im ne daje za pravo da se ponasaju bezobrazno. Sve se moze i mnogo lepse i bolje i ubrzo to i shvate od mene. Licna arogancija ih ubrzo odvede na kolosek ljubavi kroz mene ovakvu, jer ja prepozanjem danas i odrzavam mir u sebi, a moj mir ih omeksa ubrzo. Pravi trening za umirivanje grubosti i uvodjenje reda u nasoj zemlji na jedan miram i fim nacin, bez obzira na sve. Naterivanje ljudi da pronadju ljubav u sebi, bez da im kazem, to moras, ti tako moras, ti ne znas, ti ne mozes.... bal..bla.. Kratko i jasno na delu ostvarim mir u svakome kroz ljubav i smao ljubav, gledajuci u njiam sve jedno samo ljubav.

SMELO gazite samo sa ljubavlju uz ljubav, u ljubavi, bez obzira i ljubav komanduje i oduzima moc arogancije svima. Ovo je jos jedan dokaz. A u medjuvremenu su se pojavile i jos neke pametne glavice, kojima je ovo isto sve skola za stvaranje ljubavi u sebi, jer zivot je izbor, ili biramo da budemo ljubav, ili sami sebe sabotiramo. Ja BIRAM LJUBAV I HVALA SVIMA KOJI ZELE DA BUDU U PRAVU SUPROTNO OD LJUBAVI, A SAMO DA BI BILI U PRAVU. UISTINU BAS ME I BRIGA ONDA, JER SAM LJUBAV I IMAJU IZBORA, DA UZIMAJU LJUBAV IZ MENE, ILI DA SE BORE PROTIV SEBE, KROZ MOJU NEKADASNJU SLABOST, ALI JA I JESAM OVO DANAS STO JESAM, A LJUDE MOLIM DA I UOCE, PORED TOGA STO JA I TRANSFORMISEM NJIH. SVE ZATO STO IMAM HRABROSTI DA PRICAM O POBEDI O RAKU.A IMAJU IZBORA DA UVIDE MOJU POBEDU I SJEDINE SE SA NJOME I UZIVAJU U ZIVOTU. PROBUDIMO SE LJUDI, ZVONI ZVONO.. :D :D ;) ;)
Knjiga" U PRAVU SI , AL' BAS ME BRIGA" govori sve.
A to je ujedno i odlican prirucnik i uvod u moju knjigu uskoro : "KAKO SAM POBEDILA RAK"
Kako sam nedavno na radio u programu govorila (gde sam gostovala u nocnoj emisiji, kao i Dr. Goga na TV PINKU) DR. Svetlana i ja smo tandem za pravilna zakon privlacenja uvek, bez obzira na sve. Pa i iz limuna pravimo limunadu. Ziveli.

VOLIM VAS, VASA MILA

Pridružio se: 28.01.2013. 12:34
PostPoslato: 22.04.2013. 11:04
Ja biram ljubav.
Ja biram mir.

To što netko ne bira kao i ja, njegovo je pravo i "U pravu je al' baš (i mene) me briga!”

p.s.

Kako se može doći do knjige?

p.s.s.

Jedna od slika koja mi je zapala za oko (ili srce ;-)) je rozena balerina, divna je :-)

Svima vama dragi moji šaljem ljubav, a tebi Mila jedno veliko hvala na ljubavi koju širiš i kojom nas neprestalno opijaš i što nam otkrivaš te divne tajne i pustolovine tvojih čarobnih putovanja - što nas sve nesebično pozivaš da ti se pridružimo. Ja samo dajem na znanje da su moji kuferi spremni i samo čekam pravi trenutak da se ukrcam :dance: ;-) :-)

Za sve ostale : "Welcome aboard!" :D
Korisnikov avatar
PostPoslato: 24.04.2013. 21:24
Knjigu mozete kupiti na broj 062/243-748 Dr. Svetlana licno. Ili u knjizari DOBRA KNJIGA za sada...ali ce biti i promocije celog maja po raznim gradovima. Knjiga je sjajnaaaa. Ne zato sto pise pored ostalog i o meni, vec zato sto objansjava sjajno ZP. Pun pogodak.
Pozdrav svima i hvala vam.

Ljubi vas vasa Mila.
Korisnikov avatar
Pridružio se: 06.07.2011. 07:23
PostPoslato: 25.04.2013. 16:03
Mila, andjele,

Ocekujemo vas u nasem gradu,Tebe i dr. Dzolic - DOBRODOSLI!

BICE TO SPEKTAKL, vreme je da se sugradjani nasi dokazu kao domacini...

TAKO SAM SRECNA!

SRCE, kao i ja dacemo sve od sebe da promocija dozivi urnebesno slavlje - Da mestani konacno zagospodare sobom i reflektuju samo pozitivnu energiju, sto ce se osetiti unaokolo i unakrs!

Bila je to moja zelja, odavno vec, mislim sta reci, osim ZP-u HVALA!
Korisnikov avatar
PostPoslato: 26.04.2013. 07:27
:D Dolazimo draga Mery Poppins.. sto zacrtamo, to ostvarujemo. Ja sam zacrtala tebe i Srce za nase voditelelje i saradnike. Tako se to radi. Bravo.

Ovde me vec zovu i pitaju ljudi gde je knjiga. Moja prijateljica jutros kaze da nju bas briga i da hoce jednu knjigu da kupi, a ja vec donela, jer sam znala da ce da mi traze. ZP je cudo, ali funkcionise samo ako se udruzis, a ne ljubomorise se. Ima jedna knjiga koja bas govori i tome. Ne znam kako ide..ali kad je budem nasla, ubacicu ovde tu razliku izmedju zavisnika( ljubimore) i nezavisnika od kojih proizilazi onda udruzenje MASTER MIND. Od pocetka sam osecala ljubav i zato mi je bilo lako upravljali ZP.
Pa u protivnom ne bih bila ziva. Dokaz je da nije kako neki pojedinci tvrde, vec kako ja osecam,. a ja osecam da mogu sve i da ja jesam ljubav. Volim vas i hvala.

A sad video snimci i dokazi o uspesima. Ako mi nisu ljudi verovali ovde, dok sam pricala da cu uspeti, evo dokaza da jesam:

http://www.youtube.com/watch?v=2YoFYzJKElQ treci deo

http://www.youtube.com/watch?v=Vc3nvLh0_E0 drugi deo

http://www.youtube.com/watch?v=rABteIx7rpk prvi deo

http://www.youtube.com/watch?v=peaRY74w_LU TV PINK

i ovo jos : http://www.vesti-online.com/Dijaspora/drzava/Francuska/Vesti/287271/Put-satkan-od-svetlosti

i za one koji znaju italijanski ili bar su spremni da vide kako to svuda moze, pa i ovde gde zivim ja:

http://www3.ti.ch/osservatorioculturale/evento.php?eve_id=23253

i t.d. i t.d ukucajte Pipi Dragica Rajic Racic na google i nacicete sve.

Pogresno su vas ucili da ne trebate da sebe eksponirate, ako vam sve ovo smeta, onda niste spremni za velike uspehe. Samo vas zavaravaju sa nekim tvrdnjama skromnosti. Sta je uopste skromnost? Budite hrabri i izadjite na svetlost. Ljudi su da se vole i uzivaju jedni sa drugima. Oni mudri su lepo dosli na promociju i uzivali i postali veliki prijatelji. Pametni prave svoj MASTER MIND uvek. Oni drugi su tu po netu kritikovali mene kako se ja samopromovisem, jer zlatnu stranu svega ovoga jos nisu ukapirali..ali uskoro ce.. Ja ih sve jedno volim, a sami ce da shvate da borbe nemaju uspeh, samo ljubav.
Lep i uspesan dan.
Voli vas Mila vasa.
Korisnikov avatar
Pridružio se: 11.12.2012. 07:55
PostPoslato: 26.04.2013. 07:41
Mila, pogledaj poruke, molim te :eusa-shifty:
Korisnikov avatar
PostPoslato: 26.04.2013. 08:20
hocu draga, ali i slobodno mi pisite na racic.dragica( @ ) gmail.com
Ovde en stignem uvek... PISEM KNJIGUUUUUUU :D
Ljubim vas.. <3
NISAM DOBILA NISTA

Pridružio se: 25.09.2012. 10:30
PostPoslato: 26.04.2013. 09:31
:D :) ;) Svako dobro i najveći pozdrav našoj Mili
Korisnikov avatar
Pridružio se: 11.12.2012. 07:55
PostPoslato: 26.04.2013. 10:44
Mila je napisao:hocu draga, ali i slobodno mi pisite na racic.dragica( @ ) gmail.com
Ovde en stignem uvek... PISEM KNJIGUUUUUUU :D
Ljubim vas.. <3
NISAM DOBILA NISTA

Ahhh, valjda poruka nije stala u box, koliko je duga bila :D , pisacu ti na ovu mail adresu gore. Hvala puno :)

Pridružio se: 09.01.2013. 02:32
PostPoslato: 26.04.2013. 12:03
Draga Mila, cestitam ti na svim uspesima, a posebno na uspehu sto si dostigla takav nivo duhovnog razvoja (sto si izgladila sebe) da iz njega proizilaze svi uspesi.
Korisnikov avatar
PostPoslato: 26.04.2013. 12:42
evo odgovora na sve.. Hvala vam dobri Andjeli, a jedan poseban dobri Andjeo koji mi je i poklonio ovu pesmu je zasluzan za moju ljubav u meni danas. Pesma sve govori. Hvala svima. VOLIM VAS I VOLIM SVOG DOBROG ANDJELA najvise na svetu i svog SINA GENIJALA ( to su moja dva andjela)...polozio je sve ispite uspesno 6-icom do sada i juce jos jedan 6-icom..sto je kod nas 10-ka. Sve desetke...majcino sunce. :D
Dokaz da kada smo dobro mi..vibriramo dobro i deca su dobra i viubriraju dobro. Ljubim vas..birajte vibracije...

http://www.youtube.com/watch?v=4Ts5wv7mbH8

Ja sam ponosna na moja dva andjela najvaznija u mom zivotu danas.
Ljubim vas.

vasa Mila ( Tina slobodno salji i ljubim te ... Lena.. ljubim te..Pero obozavam te takvog sjajnog Andjela takodje. Zahvaljujem andjelu Milosu takodje. On je najzasluzniji za moj trenutni skok i od srca sam mu poklonila sliku koju obozava. VOLIM VASSSSSSSSSSSSSS <3, Zahvaljujem i na cvecu Milosu, pravi dzentlmen..i tek sada mnogi mogu da shvate koliko je Milos dobronameran u svemu.. On trosi svoje vreme nesebicno i odgovorno na sve nas ovde sa zadovoljstvom i svi idemo u uspehe, zahvaljujuci i njemu.. samo je licna stvar kada se ko otvori i da primi...Volim vas)
Korisnikov avatar
PostPoslato: 04.05.2013. 21:20
Dr. Svetlana Goga Kostic- Dzolic

U ponedeljak 06.05. možete da gledate njeno gostovanje u

BEOGRADSKOJ HRONICI na RTS-u od 17 i 25 h.

Tema će biti nedavna promocija knjige

” U pravu si, al baš me briga ”

U Ž I V A J T E

Goga je sjajna zena, uverite se sami...
Korisnikov avatar
PostPoslato: 08.05.2013. 14:33
Sutra uvece 9. maja u 18 i 30 besplatni info seminar u studiu I TI TO MOZES u ulici Alekse Nenadovica 10, kod Slavije u Beogradu.

Prijavu za mesto na tel: 062 243 748 Dr. Svetlana Goga Dzolic Kostic

Ko rezervise na vreme, ima sanse na nadje slobodno mesto.

Cekamo vas.

Mila i Goga

Vole vas vase Mila i Goga i hvala svima koji ste bili uz mene kada je bilo potrebno, a hvala i danas sto ste tu i sto imam mogucnost da vas volim... :romance-grouphug: :romance-grouphug: :romance-kisscheek: :romance-heartbeating: :romance-grouphug: :romance-heartbeating: :romance-kisscheek: :romance-romance:

Pridružio se: 15.08.2012. 22:46
PostPoslato: 09.05.2013. 07:35
Sve cestitke tebi, Gogi i tvom sinu na sesticama (desetkama) :clap:

Volim te!!!!

Pridružio se: 01.04.2013. 09:36
PostPoslato: 09.05.2013. 22:15
Dragi svi Tajnasi moram da podelim sa vama iskustvo vecerasnje.Bila sam na seminaru kod Goge i Mile i fantasticno se provela.Kupila knjigu i uzivam u njoj.Njih dve su genijalne.Svima toplo preporucujem :D :clap:
Korisnikov avatar
Pridružio se: 06.07.2011. 07:23
PostPoslato: 14.05.2013. 14:06
Zelja mi je bila da licno upoznam nasu Milu, no, Univerzum najbolje zna...Uhvati te za ruku i povede tamo gde zelis kad za to dodje vreme. I, evo.... ;)

Danas se dogodio nas prvi susret u mom gradu. Vatromet emocija od silnih poljubaca i dugoocekivanog zagrljaja! "Boze, Mila", reko joj, "koliko moze neko toliko da se zavoli iz virtuelnog sveta?!" A, sve je pocelo od te Nulte granice, kad ni iz cega moguce je sve!

Mila, draga moja...
HVALA ti sto postojis I STO SI ME POVELA PUTEM SVETLOSTI! Tako sam srecna... videla si...osetila si svu Ljubav moju koju si uzdigla na visoke vibracije. Sve se to vraca onom ko daje bezuslovno - NE TRAZECI NISTA, IMAMO SVE!

Druzenje je proteklo bozanstveno... Kazu, kad ti je sa nekim lepo, vreme brzo odmice. Za nas to ne vazi. Mi smo u nasoj svesti produzili tok vremena i trajalo je, trajalo...

Smejem se sad dogadjaju, koji vec spada u anegdotu:
Kad smo se namestile da se slikamo, prislonile smo glavu uz glavu. Kad smo htele da se odvojimo, nesto nas je vezalo i tako smo ostale minut. Njene snalice su uhvatile moju kosu, moje snalice njenu i zamrsile se kose.... :lol: :lol: :lol:

Sve to ima svoje ZASTO... ;)
PrethodniSledeća

Povratak na Lična iskustva