Mila i njena pozitivnost

Opišite neko svoje lično iskustvo koje će pomoći ostalim korisnicima tako što će da ih motiviše ili da im pruži odgovor na neko pitanje.
Korisnikov avatar
Pridružio se: 05.01.2011. 00:02
PostPoslato: 29.03.2011. 12:58
Dragi moji Tajnasi,
imamo mnogo tema i neka ih imamo. Hvala vam za svako slovce napisano na ovom sajtu. Ja vam tvrdim da mi je svako vase slovce pomoglo da stvorim cvrcu Milu. Svako je od vas napisanim svojim slovcem doprineo ovom fantasticnom Milinom uspehu.
Tacno je da sam ja jednu veliku pobedu ostvarila sama bez ovog sajta, ali dolaskom ovde ja sam svoju pobedu mnogo vise uvelicala, ucvrstila i stvorila nove pobede.
Iako ima medju vama onih koji su mi dali neverovatnu pozitivnu energiju, mnogi od vas su podpomogli dodatno nesvesno da to bude tako. Hvala vam, hvala.
Odlucila sam da sve lepe stvrai napisem ovde ubuduce. Znam da je moja prva tema mnogima donela pomoc da se snadju kako dalje, a ja zelim da ovde nastavim i pisem velike pobede ubuduce, jer ono sto je iza mene, ono je ostalo tamo. Naravno da ja od proslosti ne bezim, ja se njome ponosim, ali moj put je gledanje unapred, a ovde ovom temom opisujem upravo to.
Verujem da cete i vi sami prepoznati sve pozitivne strane i koracati sa mnom u sve vecu pozitivnost.
Sve je moguce, ama bas sve.
Hvala vam od srca.
A posebno zahvaljujem Petku, Sinisi, Neni, Milini, Mau, Kalini, Ivi, Vetru, Suncu, Zvezdi, Nenadu, Schweci,Slavku, Meri, Petru, Tajni naravno.Hvala, hvala, hvala i svima vama koji citate hvala, divni ste.
:dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:
Korisnikov avatar
PostPoslato: 29.03.2011. 22:16
Naravno da ja mogu sve ovo pisati i samo za sebe, ili samo misliti o tome bez pisanja sto isto cinim, ali sam svesna koliko pojedinim ljudima znaci moja podrska i moja pozitivna energija.
Danas sam privukla par divnih stvari i radosna sam sto ja sve to mogu.
A postu koju sam dobila od jedne divne osobe, o njenom uspehu, me je toliko obradovalA da sijam od srece kao sijalica. Kad vidite neku cudnu lepu svetlost koja svetlucka, znajte to je Mila iz daljine.
Zelim vam da sto vise lepih vesti dobijate, a znajte to cete uvek lako postici sto cete u sebe verovati, sto cete biti sigurni u to i stalno imate osecaj da vam dolazi jedna lepa vest i vise njih.

JA MOGU, JA HOCU, JA UMEM, JA ZNAM.

Pridružio se: 20.12.2010. 06:13
PostPoslato: 30.03.2011. 07:28
.
Korisnikov avatar
Pridružio se: 19.12.2010. 23:38
PostPoslato: 30.03.2011. 08:40
Mila,

licno ne poznajem dublju emociju od osecaja davanja doprinosa, osecaj da si svojom licnoscu, svojim nacinom zivota duboko i smisleno uticala na druge najveci je zivotni dar.

TAJNA ŽIVOTA JE U DAVANJU :!: ;)
When you have exhausted ALL possibilities, remember this: you HAVEN'T. ♥ Thomas Edison

BELIEVE there is always, always, always a way ! ♥•*´¨♥¸.• ♥ ´*.*♥¸.•

Pridružio se: 29.12.2010. 00:15
PostPoslato: 30.03.2011. 10:16
:crying-yellow: :(
Kako mislis , tako zivis...

Pridružio se: 20.12.2010. 01:01
PostPoslato: 30.03.2011. 10:41
Zasto si tuzan Petre?

Pridružio se: 20.12.2010. 06:13
PostPoslato: 30.03.2011. 10:45
.
Korisnikov avatar
PostPoslato: 30.03.2011. 11:46
Drugari,
TATARATIRAAAAAAAAAAA

Dobro dosli :dance: :dance: :dance: :dance:
Draga Iva ti znas da te obozavam i da si ti moja Iva, Ivanica drugarica. Mi se zajeno igramo, jer mi se volimo. Nase igre su posebne, drugarske, pune bas decije ljubavi. Svi se razumemo, pomazemo, slazemo, upucujemo.... TATARATIRAAAAAAAAAAAAA.
Kako Sunce kaze TAJNA ZIVOTA jeste u davanju i danas vam dajem puno ljubavi i radosti. Igrajmo se i radujmo nasim uspesima. Hvala Sunce, ti si jedno veliko srceeeeeeeeeeeeeee sunceeeeeeeeeeee.
Ostani tu i uvek sijaj, mi obozavamo tvoje zrake, nesebicno ih delis i ti zraci te upravo zato tako snazno greju. Hvala ti.
Dragi Petre, znam da si mozda necim danas bio postaknut da pustis tu suzu. Ako neka je, bas je navalila pa nek joj bude ovoga puta. Tvoja jacina u tebi joj nece dozvoliti da se ona oseca kao kod kuce, ja to znam. Nije ona zasluzna da stanuje u tebi i zato ona kao gost odlazi, svakog gosta malo pa dosta. Neka joj je srecan put, neka ode daleko, neka putuje svetom i zaluta saharom,zagubi se u pesku, izsibana vetrom, neka presusi. Neka okusi i ona borbe i neka vidi sta znaci boriti se. Znaj ona je jako slaba, nije ona za tako nesto, inace bi davno ona boravila u pustinji i ne bi tebi kucala na vrata, ali ovoga puta joj Mila odredjuje gde ce. Mila joj je kupila kartu za put oko sveta. :dance:
Mahni joj i reci joj zbogom.
Danas je divan dan, bice mnogo lepih stvari. Divno, divno. Ja se radujem Petre tvojim planovina za odlazak u Italiju, jako je lepa zemlja. Boravili smo ja i moj muz jednom na jednoj divnoj obali, osecala sam se kao kraljica, hocu opet da idem na takva mesta. Bili smo na vise mesta, ima mnogo takvih divnih plaza, a ta mi je bila posebna, jer smo bili sami, radili smo sta smo hteli, isli gde smo voleli i uzivali u stenama, u pesku, u talasima, u slanom ukusu vode, u divnim ruckovima i vecerama uz ukusno italijansko vino i odlicne riblje specijalitete, uz divne setnje i puno toga lepog. Zalja mi je da odemo uskoro da obidjemo nase prijatelje na Siciliji, fantasticni su ljudi. Toliko su mi puta pomogli da se veselim zivotu i dignemo glave i mi njima isto tako. Italijani su divni ljudi, kao i svi ljudi celoga sveta. I vi ste divni, i eto bas zato sto sam ja sirokog pozitivnog pogleda ja razumem sve, ama bas sve. Ja znam da cu uskoro imati jos jednog druga i Italiju i to u mercedesu. Hajde Petre ti to mozes. :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:
Moj deda je uvek govorio: BICE DOBRO, SVE CE TO NAROD POZLATITI.
Znate, moj deda je imao neke svoje komsije, jedan cudan bracni par. Zena je komsiju cesto napustala, odlazila i preudavala se, a komsija bi dolazio kod mog dede i stalno trazio od dede da mu deda kaze sta ce biti sa njima. Moj deda je bio toliko pametan, shvatao je sta taj covek oseca i znao je da on zeli da mu se zena vrati, pa mu je tako i odgovorio: VRATICE SE, EVO SAMO STO NIJE, NIJE NJOJ TAMO DOBRO, ONA SE PREVARILA SAMO, ZNA KOLIKO TI VREDIS I EVO USKORO CEMO ZAJEDNO DA SE OPET VESELIMO. Tako je uvek i bilo i taj bracni par je uvek iz nova pocinjao i uvek su bili srecni ponovo. Smesno, ali je tako. Ona je verovatno znala da moze tako da ide valjda, a njemu je bilo bitno samo da se vrati i da opet bude kao pre. Moj deda je jednostavno znao da je taj covek srecan kada je ona tu i pustio je da se to tako desi, samo da budu srecni. I ona bi bila srecna opet kada bi se vracala, ja se secam tih veselih lica i dan danas. :mrgreen:

I nasa draga Kalina, devojka ljubavi i ponos nas svih. Hrabro napise i prodiskutuje. ne ustrucava se, bas me podseca na mog sina. Kalina tebi su sva vrata otvorena, jer ti umes da ih svojim mislima sama otvaras. Jedna moja komsika je uvek govorila za mog sina: MA DETE PRICA, LI PRICA, ZNA STA HOCE I UVEK I ZATO BAS DOBIJE, VOLI SAMOG SEBE.
Bravo Kalina, bravo za tvoju sigurnost, koju iz dana u dan popunjavas svojim novim zakljucima i stvaras Tajnovitu Kalinu. Verujem da takvu svako pozeli, neka, neka zele i treba da zele. Znas onu pesmicu: neka raste i treba da raste..... ne znam kako ide, ali ovo mi se jako dopada... neka raste i treba da raste.

I eto bas je lep ovaj dan. Toliko toga cu danas jos obaviti i veseliti se, al morala sam i ovo da vam napisem, jer lepo je da ste svi tu, da vam ispricam mnogo lepih dogadjaja i da da shvatite da u zivotu jeste sve lepo i i znamo da to lepo bas izaberemo i bude nam samo lepo.
Hvala vam sto ste tu, sto se tako lepo druzimo.
TATARATIRAAAAAAAAAAAA.. secate se sigurno ove reci i naseg Branka Kockice. Ja ga obozavammmmmmm. Tataratiraaaaaaaaaa moji drugari.
Korisnikov avatar
PostPoslato: 30.03.2011. 14:43
VEDRINA UMA
Ono što nas najneposrednije usrećuje jest vedrina uma
ova je dobra osobina sama sebi nagrada.
Stoga bi razvijanje vedrine u sebi,
valjalo staviti ispred svih drugih težnji.
Korisnikov avatar
Pridružio se: 02.02.2011. 15:14
PostPoslato: 30.03.2011. 15:27
Sve što raste
htelo bi da raste...
Neka raste
i treba da raste!
Sve što cveta
htelo bi da cveta...
Neka cveta
i treba da cveta!

Neka gleda
sve što ima oko...
Svako krilo
nek' leti visoko...
Leteti, leteti,
lepo je leteti!
Ĺ˝iveti, živeti,
lepo je živeti!

Sve što leti
htelo bi da leti...
Neka leti
i treba ba leti!
Sve što peva
htelo bi da peva...
Neka peva
i treba da peva!

Neka skače
sve što ima nogu...
Neka trče
svi koji to mogu...
Skakati, skakati,
lepo je skakati!
Ĺ˝iveti, živeti,
lepo je živeti!

Sve što trči
htelo bi da trči...
Neka trči
i treba da trči!
Sve što kljuca
htelo bi da kljuca...
Neka kljuca
i treba da kljuca!

Neka peva
sve što ima glas!
Niko lepše
vedrije od nas!
Pevati, pevati,
lepo je pevati!
Ĺ˝iveti, živeti,
lepo je živeti!

Živeli! :dance: :angelic-whiteflying: :banana-guitar: :happy-cheerleadersmileygirl: :happy-cheerleadersmileyguy: :happy-smileyflower: :romance-wub:
Korisnikov avatar
PostPoslato: 30.03.2011. 20:04
Hvala Mima, ova pesmica je bas trebala biti ovde. Eto ja tebi sapnula i ti se pobrinula. Hvala, hvala. a pesmica je u cast nase drage Kaline. :D :romance-kisscheek: :romance-grouphug:
Hvala vam od srca.
I Mima umalo da zaboravim, mnogo mi se dopada tvoja slika. Imam osecaj kad je pogledam da bas sve mozes i tako i treba i biti. Bravo ti.

Pridružio se: 19.12.2010. 21:50
PostPoslato: 31.03.2011. 18:23
%

Pridružio se: 25.01.2011. 00:02
PostPoslato: 31.03.2011. 20:56
.
Korisnikov avatar
PostPoslato: 31.03.2011. 22:41
:happy-cheerleaderkid: :happy-cheerleaderkid: :happy-cheerleaderkid: :happy-cheerleaderkid: :happy-cheerleaderkid: :happy-cheerleaderkid: :happy-cheerleaderkid: :happy-cheerleaderkid: :happy-cheerleaderkid: :happy-cheerleaderkid: :happy-cheerleaderkid: :happy-cheerleaderkid: :happy-cheerleaderkid: :happy-cheerleaderkid: :happy-cheerleaderkid: :happy-cheerleaderkid: :happy-cheerleaderkid: :happy-cheerleaderkid: :happy-cheerleaderkid: :happy-cheerleaderkid: :happy-sunshine: :happy-sunshine: :happy-sunshine: :happy-sunshine: :happy-sunshine: :happy-sunshine: :happy-sunshine: :happy-sunshine: :happy-sunshine: :happy-sunshine: :happy-sunshine: :happy-sunshine: :happy-sunshine: :happy-sunshine: :happy-sunshine: :happy-sunshine: :happy-sunshine: :happy-sunshine: :happy-sunshine: :happy-sunshine: :happy-sunshine: :happy-sunshine:

Hvala vam sto ste tu u srcu mom. Tu ostanite zauvek.

Pridružio se: 19.12.2010. 17:39
PostPoslato: 31.03.2011. 23:18
.
.
Korisnikov avatar
Pridružio se: 19.12.2010. 17:59
PostPoslato: 01.04.2011. 07:21
Moram da vam se javim, i da vas sve pozdravim, tako vesele i lepe :)

Samo nastavite da se igrate, eto i mene sa vama :dance:

Mim, hvala za 'sve sto raste', oduvek sam je volela, ali nikad nisam znala ceo tekst.

Iva, hvala ti za gusare na blogu, fenomenalni su. A ti si postala tako sjajna i sigurna, da uzivam u tvomim postovima. Ovo isto vazi i za Mim i jos mnoge druge.

Hvala vam, drustvo :dance:

Pridružio se: 19.12.2010. 22:02
PostPoslato: 01.04.2011. 08:00
:)
Verovanje je samo misao koju konstantno ponavljamo!
Korisnikov avatar
Pridružio se: 21.12.2010. 01:34
PostPoslato: 01.04.2011. 11:30
.
Korisnikov avatar
Pridružio se: 25.01.2011. 19:26
PostPoslato: 01.04.2011. 12:08
Nenade, hvala na postu !
Opomena mi je dosla bas u pravom trenutku, ne zbog toga sto ne radim imaginacije, vec zbog toga sto ne radim u onoj meri u kojoj mogu i treba da cinim :)

Pridružio se: 19.12.2010. 22:02
PostPoslato: 01.04.2011. 12:56
:)
Verovanje je samo misao koju konstantno ponavljamo!
Sledeća

Povratak na Lična iskustva