Moja Forever prica koju zelim da podijelim sa vama

Opišite neko svoje lično iskustvo koje će pomoći ostalim korisnicima tako što će da ih motiviše ili da im pruži odgovor na neko pitanje.

Pridružio se: 05.10.2013. 08:58
PostPoslato: 05.10.2013. 09:07
Ovo je Moja FOREVER prica

Vec pet godina je proslo od kako sam u FOREVER kompaniji. Veoma sam ponosan sto mogu danas da razgovaram sa Tobom. Postoji puno veoma vaznih stvari o kojima bih zelio da razgovaramo. Tokom ovih pet godina koje sam proveo u FLP kompaniji, sto je dug period, postao sam potpuno drugacija osoba. Ovih pet godina me je potpuno promijenilo. Imam 30 godina iz Crne Gore sam, zivim u Bijelom Polju. 2009 godine sam prvi put cuo za FLP kompaniju I FLP proizvode I od tada je pocelo sve!Ovaj period je u potpunosti napravio promjenu u mom zivotu. Prije pet godina nisam bas bio zadovoljan sobom. Studije na pravnom fakultetu u Kragujevcu su mi veoma lose isle, nisam znao da se organizujem, da odredim prioritete, da postavim ciljeve, niti da ih ostvarim. Imao sam problema sa nedostatkom prihoda, koji mi je bio potreban da bih ostvario svoje snove. Osjecao sam nezadovoljstvo. Zahvaljujuci svojoj prijateljici saznao sam za FLP proizvode. Sestra je tada imala problem sa trombozom u veni, majka je imala pocetak artritisa, ja sam imao povisen holesterol.Prvo sam nabavio proizvode za sestru, pocela je da ih koristi I proizvodi su imali neverovatan uspjeh. Lekari su bili sokirani cinjenicom da se tromb za kratko vrijeme razgradio I nestao. Zatim je I majka pocela da koristi proizvode, I njeni cvorici na zglobovima su postajali manji al sto je najbitnije, bolovi su potpuno nestali. Evekat proizvoda se vidio na njenoj kozi, izgledala je mladje. Zelio sam licno da isprobam proizvode. Moj holesterol je za kratko vrijeme bio u granicama normale, a ja vise nisam osjecao umor, osjecao sam energiju I spavao mnogo bolje. To je razlog sto sam odlucio da svaka osoba zna za FLP proizvode, jer u mom mjestu I mojoj zemlji veoma malo se znalo o njima. Da budem iskren, u pocetku nisam gledao na FLP kao na poslovnu sansu, vec sam prijateljima I poznanicima preporucivao proizvode za zdravlje I govorio im da treba sinteticke sampone za kosu, paste za zube Itd, da zamijene prirodnim. Vremenom su ljudi resavali zdravstvene probleme, I osjecajuci zadovoljstvo sa FLP proizvodima poceli da mi se pridruzuju, I tako je nastao moj tim. Poceli su I sve veci prihodi da stizu od kompanije.Moja najveca zarada je bila 650 e. Ali najbitnije od svega je sto sam postao drugacija osoba. Naucio sam mnoge vjestine u FLP-u, naucio da se organizujem. Uspjesno sam zavrsio studije. Sada sam zadovoljan sobom I radim u advokatskoj kancelariji kao pripravnik. Moj zivot je dobio drugaciji tok. Svi u kuci svakodnevno koristimo proizvode ali sada preventivno. Zato je FLP postala moja misija. Ako mislis da bi FOREVER firma ili proizvodi mogli da naprave pozitivnu promjenu I u tvom zivotu, kontaktiraj me, rado cu porazgovarati sa tobom I pomoci ti da rijesis problem I postignes zeljeni cilj, jer znam da u UNIVERZUMU postoji jedna ogromna sila koja zeli da i Ti uspijes!

FOEVER SAJT: http://www.foreverliving.com/?store=USA&distribID=360000663862
Fb: https://www.facebook.com/muamer.suljevic

diamondteam248@gmail.com

Pridružio se: 15.08.2012. 22:46
PostPoslato: 07.10.2013. 22:11
Cestitam na uspehu!!

PostPoslato: 07.10.2013. 23:22
Hvala Ivs, i vama zelim puno uspjeha!

Pridružio se: 09.10.2013. 23:08
PostPoslato: 09.10.2013. 23:19
cestitam od SRCA....... <3

PostPoslato: 10.10.2013. 07:13
Hvala Sarita! Jedino sto stoji izmedju coveka i onoga sto on zeli od zivota cesto je samo volja da pokusa i vera da je to moguce postici! Jos kad radis na sebi, okruzes se boljima od sebe, i ucinis da drugi postignu ono sto ONI zele - prakticno mozes postici sta god pozelis! :D

Povratak na Lična iskustva