Tragovi proslosti

Pitajte sve što vam nije jasno oko primene tajne u praksi ili ostalih aspekata zakona privlačenja.

Pridružio se: 04.02.2013. 14:58
PostPoslato: 25.02.2013. 13:28
Dragi tajnasi, nov sam, pa nisam siguran da li sam dovoljno dugo prisutan ovde da bih mogao da postavim pitanje, kao ni da li ga postavljam na pravom mestu, ali cu probati ovde i sada :)
Kao sto sam napisao u naslovu, cesto sam mislima u proslosti, bilo da su lepe ili ruzne stvari, stalno im se vracam, svestan sam da me to mnogo koci u sadasnjosti. Ima mnogo stvari za koje potrosim nekad cak i dane razmisljajuci "sta bi bilo da sam.." muce me i ne mogu da se oslobodim, a ima tako i mnogo stvari iz proslosti kojih se rado secam pa se izgubim u sadasnjosti.. Da li neko ima slicne probleme i kako ih se osloboditi? Hvala unapred svima!

Pridružio se: 06.10.2011. 10:19
PostPoslato: 25.02.2013. 16:57
Tako je i meni bilo u pocetku. trebalo mi je dosta da se trgnem toga. islo je korak napred, dva nazad. toliko sam tjerala sebe da prestanem o tome da razmisljam, dok nije krenulo samo. sada sam dosta opustenija i ideje dolaze same do sebe.
Korisnikov avatar
Pridružio se: 31.01.2013. 00:26
PostPoslato: 25.02.2013. 18:16
Meni je dosta pomoglo svesno disanje, kad god bih uhvatila sebe da se prisecam proslosti svoj fokus sam svesno prebacila na disanje. Ja sam sad i ovde,tacka. Proslost ne postoji to je secanje, buducnost takodje ne postoji- neizvesna je, sve sto jeste je SAD.
Sad radim ho'oponopono tehniku oslobadjanja emocija koje nose secanja i sjajno mi je, prosto kao brisanje podataka.
Prvih pet dana sam imala razne mesavine emocija i cudne ispade, jeste da moram da se izvinim dragim ljudima kao i jednom forumasu :oops: , ali je i to deo procesa valjda...
Sve u svemu vise se naravno ne vracam mislima u proslot,svaki dan je ispunjen bas kako treba, prosto osecam mir. A tek sam na pocetku te tehnike, mada je vise nacin zivljenja jer se radi zauvek ;)
''Stariji sam od tebe 20. godina,kako mozes tako da razgovaras samnom?!'' -pita me covek.
Mozda jesi u ovom zivotu ali pojma nemas koliko sam ja stariji od tebe...Starce.

Pridružio se: 15.08.2012. 22:46
PostPoslato: 25.02.2013. 22:18
Kazi sebi: sada sam spreman i imam nameru da se oslobodim proslosti i pustim je da ode. Napisi kome sve treba da oprostis i oprosti. Oprosti i sebi.
Oprastanje nije odobravanje onoga sto su drugi uradili. To je jednostavno pustanje, jednostavno nema vise emotivne vezanosti za to.
Kako to da uradis? Postoje mnoge metode i tehnike. Za pocetak, budi voljan to da uradis iako ne znas kako. Samo reci sebi da imas nameru da oprostis svima i osobodis se emotivne vezanosti za proslost. Ponavljaj to ujutru posle budjenja, i pred spavanje, dok ne udje u podsvest. Onda ce ti tvoja podsvest pokazati koju bi metodu i tehniku mogao da koristis, pokazace ti nacin kako da pomognes sebi. Mozda ces probati nekoliko tehnika dok ne nadjes pravu koja tebi odgovara.

Pridružio se: 04.02.2013. 14:58
PostPoslato: 26.02.2013. 11:25
Uh drugari hvala vam puno na savetima, sjajni ste :dance: Odoh da disem i pisem oproste :)
@Plavo hvala ti na konkretnoj metodi, ho'oponopono sam nekako najmanje istrazio tako da evo prilike :)
@ivs ti si divna i hvala ti do neba :) cim sam procitao tvoj post, znao sam sta je to sto mi treba, oprostiti sebi i krenuti dalje.. Jednostavno ali mi nije padalo na pamet :)

@breskvice hvala ti na podrsci :)

Povratak na Postavite pitanje