Ruzni snovi koji se ostvaruju

Pitajte sve što vam nije jasno oko primene tajne u praksi ili ostalih aspekata zakona privlačenja.

Pridružio se: 08.01.2013. 07:23
PostPoslato: 17.02.2013. 18:20
Zaista sam uspesno primenjivala ZP, i sve ide onako kako ja zelim.
Medjutim, sinoc sam sanjala da moj decko ide na put, a samim tim dolazi do poteskoca sto se tice ostvarenja nekih planova. Kad sam se probudila, posle sat i po vremena, on me zove i kaze mi da treba da ide na poslovni put.

Nikako, na javi, nisam pomisljala na tako nesto, tako da mi nije jasno zasto sam to sanjala, a jos vise mi nije jasno kako se to ostvarilo. Da li je to moja podsvest koja ima neke crne misli, bez obzira sto sam ja pozitivna ili sta??? Zelim da sprecim taj put, al ne znam kako, da zamisljam da nije otisao?? Molim vas pomozite mi. Zaista je urgent!
Korisnikov avatar
Pridružio se: 15.10.2012. 18:59
PostPoslato: 17.02.2013. 18:48
Draga moja Lilith,
    Podsvest je povezana sa drugima.....to zovemo kolektivno nesvesno.
Samim tim informaciju koju je on znao- da ide na put, i njegovo razmisljanje da to mozda moze da pokvari neke planove, procitala tvoja podsvest jer si vezana za njega. Pa te upozorila....Ti ne bi trebala da to shvatis bukvalno.Trebas da razmisljas da ce to verovatno da bude dobro za oboje.Jer njegovo preispitivanje je ono sto je doslo do tebe u vidu sna.

Pridružio se: 08.01.2013. 07:23
PostPoslato: 17.02.2013. 19:02
U pitanju je kraci put, ali je problem sto smo mi bas u tom periodu isplanirali mnogo toga, u pitanju su jako bitni planovi za nasu buducnost. Ok, ja kapiram da moram u svemu da vidim pozitivno, i da je mozda to zapravo i dobro, ali s druge strane, ako govorimo o ZP-u, ono sto zelis, i o cemu mislis to ti se i ostvari. Ja o ovome nit sam mislila, nit sam to zelela, sad kapiram da mozda on jeste, mada dobio je tu informaciju za put upravo danas, ne ranije.
Ne znam da li, ukoliko bih ja razmisljala kako je taj put otkazan, i kako on ostaje ovde, kad bih ja to zelela i u to verovala, da li bi se onda meni zelja ostvarila? Da li bih onda mogla lepo da preokrenem to opet u svoju korist.
Jer mi se skoro tako nesto desilo. Dobila sam negativan odgovor na moje prohteve. Zelela, zamisljala i verovala da ce ta osoba da se predomisli ipak, i da mi kaze da sam u pravu. I upravo se to desilo u roku od 3 dana.
Korisnikov avatar
Pridružio se: 09.02.2013. 22:44
PostPoslato: 17.02.2013. 20:04
Draga Lillith,

pre svega, opusti se. Osećam jaku napetost u tvom tekstu...
Znaš šta je ono što mi se sviđa? - Ti si jedina osoba od koje sam čula da joj se ispunjavaju snovi. :) To je na neki način i dobro, jer, pazi, možda baš večeras sanjaš kako ti dečko javlja da mu je otkazano putovanje i sve ide kao po planu... ;) He he, šta ću - nepopravljivi optimista... :)
Pazi ovako, mislim da nisi bas najbolje shvatila ZP i principe na kojima funkcioniše. Tačno je da sve sami privlačimo u svoje živote i da smo sami odgovorni za naše trenutno stanje, ali neke stvari privlačimo nesvesno. Naravno, niko ne bi svesno privukao sebi saobraćajnu nesrećnu i da ne nabrajam više, i sam pomisao na nezgode, nesreće, me plaši... :)
Tako da, ne znam da li imam prava da ti dajem neke konkretne savete (a i za to bi mi trebalo više informacija) i da li bi ih prihvatila kao ispravne i poradila na njihovoj realizaciji... Ali, recimo, probaj da razmisliš o tome šta bi bilo ako bi on ipak otišao na to putovanje? Da li bi se zaista svi vaši planovi srušili? Ĺ ta bi se onda desilo? Da li bi onda imala neke šanse da bilo šta uradiš? Prouči dobro sve opcije i izdvoji ono bitno i na tome poradi, a ono manje važno ostavi po strani i veruj u jedno: sve dođe na svoje mesto! ;)
Još nešto bitno: svako veče, pred spavanje, razmišljaj o nečem lepom, koristi afirmacije ili stvaraj slike/situacije u glavi, šta god tebi više odgovara, sve ima efekta. Pozdrav i srećno, sada i ubuduće! ;)

Pridružio se: 12.02.2013. 18:53
PostPoslato: 17.02.2013. 20:24
Lilith mislim da si u pravu ,stvar je urgetna, zato slusaj ,kao prvo veziga i zakljucaj ga negde u podrum da nemoze da ode na taj put,drugo pripremi sve za pocetak tih tvojih planova i kreni sa ostvarenjem,jer u drugom slucaju moraceh da sacekas neko kratko vreme pa tek onda da ostvarite vase planove.Puno pozdrava od mene i sve najbolje :whistle:

Povratak na Postavite pitanje