Edukacije o pravilnoj ishrani i motivacija

Pitajte sve što vam nije jasno oko primene tajne u praksi ili ostalih aspekata zakona privlačenja.
Korisnikov avatar
Pridružio se: 09.02.2011. 21:24
PostPoslato: 07.02.2013. 11:53
Dragi moji, proslo je vec dosta od mojeg posljedneg postovanja. :oops: :oops:
Ono sto je novo kod mene jeste da sam postala savjetnik za ishranu i pomazem ljudima sirom moje drzave i van nje da rijese problem sa viskom kilograma i nezadovoljstvo sobom koje ih dugo muci.

Napravila sam i svoj blog dje ce svi moci da nauce ponesto korisno i da konacno postanu mrsaviji, motivisaniji, pozitivniji i da imaju vise enegrije ! TO JE PLAN ! :) :dance: :dance: :dance:

Ukoliko poznajete nekog kom bi moja pomoc dobrodosla, objavite moj blog na stranicama koje posjecujete kako bi sirili dalje ovu platformu... Neki smatraju da ovo sto radim i nema neku svrhu, ali ja VJERUJEM SEBI da radim pravu stvar i da cu ja kao i svi koji mi se pridruze imati FENOMENALNE rezultate!

http://ljeskoviclj.wordpress.com/2013/02/07/ko-sam-ja-i-koji-su-moji-ciljevi/

Takodje, ukoliko neko od Vas zeli da mi se pridruzi i da stekne znanje o pravilnoj ishrani,i da se promijeni fizicki i psihicki na bolje, naravno da ce mi biti zadovoljstvo da budem u kontaktu sa vama. :dance: :D

Mozete i ovdje da pisete o vasoj ishrani, da li smatrate da se hranite zdravo ili ne, sta mislite da treba da promijenite kod sebe, slobodno pisite! :D :D :clap: :clap: :clap: Jer ako se nalazite upravo ovdje i citate ovo, znaci nesto zelite da mijenjate kod sebe na bolje i ja vam cestitam od srca na tome !

Magija krece! Nevjerovatne stvari se desavaju ! Formula je volja! :clap: :clap: :clap:
Korisnikov avatar
Pridružio se: 18.11.2012. 12:43
PostPoslato: 10.02.2013. 00:15
Draga Try, cestitam ti na ovom novom i korisnom poduhvatu! :D Sigurna sam da ces imati mnogo uspeha u tome. Trenutno ne znam nikog ko planira da smrsa, ali ako budem cula uputicu ih na tvoj blog. Ja licno smatram da mnogo znam o zdravoj ishrani, jer se skoro 3 godine svakodnevno informisem o tome. Poznajem nutritivnu i kalorijsku vrednost vecine namirnica, znam kad sta treba jesti i koliko, kako koja hrana uice na nas, kako se vari i koje hemijske promene dozivljava u organizmu, tako da i ja, doduse samo usputno, edukujem ljude oko sebe :)
Moja filozofija je ljubav.

Povratak na Postavite pitanje