Eh, ta ljubav

Pitajte sve što vam nije jasno oko primene tajne u praksi ili ostalih aspekata zakona privlačenja.

Pridružio se: 31.01.2013. 15:07
PostPoslato: 31.01.2013. 18:17
Bilo je to septembarsko jutro. Mnogima tako obicno, dok nekima jutro koje ce obeleziti ostatak zivota. Prvi put treba da ode da se vidi sa nekim deckom.Ali, ovo nije bio tek neki decko koga je izabrala tek tako.... Njena prva ljubav.....Istina, znala ga je tek nekih 20 dana....ali ta cinjenica nije mogla da promeni osecanja koja je imala...kada ga vidi...kada oseti da je tu...kada ga cuje kako se smeje...kada vidi one njegove plave oci....neverovatno, ali za tih par nedelja ona je njega upoznala toliko dobro da su vec postali najbolji drugovi. POBEGLA JE SA PRVOG CASA ZBOG NJEGA... PRVI PUT DA ONA KRSI PRAVILA....!!!!!...... Cekao je ispred skole, da zajedno sa njom krene u park preko puta skole...... Bila je nervozna a u isto vreme tako smirena...Uvek joj je bilo tako sa njim...Sva osecanja pomesana...sve je osecala...Nikada to nije mogla da objasni....Seli su na klupicu...i pricali....A onda ju je pitao....:"Smem li da te poljubim?...".....Njen odgovor je bio...:"Pa, pokusaj..."....
.................................Tako su prosle dve nedelje...bili su zajedno... svi su znali...i svi su ih zezali...a najteze od svega je upravo bila cinjenica sto idu u isti razred, tako da ukoliko se desi da sednu zajedno svi su ih prozivali...ali na onako sladak nacin...koji joj je prijao....Sedeli su na onoj njihovoj klupi jos par puta......Ljubili se....mazili....govorili jedno drugom divne stvari....ON JE NJENA PRVA LJUBAV.....Stalno su se dopisivali...No...odmah od pocetka njihove veze...pored svih divnih stvari postojale su i one koje nisu bile tako divne.... Drustvo se previse mesalo izmedju njih.... Govorili svasta njima....Njoj kako on nije dovoljno lep za nju, kako je los, kako je mangup....Njemu koliko je ona previse savrsena, previse dobra za njega, da ce je pokvariti...... Ona je mislila da ih to nece poljuljati...jer ga je VOLELA... o, da....pravom ljubavlju...oNOM NEOPISIVOM....ONOM KOJOM VOLIS I NJEGOVE MANE....ONOM KADA TI JE SVE STO ON URADI BAS ONO PRAVO...Onom Beskrajnom.....Ali, njegove sumnje.......
...........................................Taj dan on je odlazio u grad da napravi neki dokument. Bio je u skoli, ali samo prva 3 casa....da bi nakon toga otisao...Ona je bila na velikom odmoru....cekala ga da se pozdravi.... No dok je prolazila kroz skolsku kapiju,on je prolazio pored nje.... Pogledao je jednom...Povrsno....Kao da je ona samo neko tamo....Neko koga ne zna...Neko koga ne voli....Nastavila je da seta....Smireno....Dok su joj misli bile u haosu....Kako sad ovo...?....Sta se desilo....?....To vece dok je bila na svom profilu na facebook-u....stigla joj je poruka....OD NjEGA....:"Ti si skroz drugacija nego sto sam ja mislio....Bas sam se razocarao...Ja hocu da raskinemo..."
...........................................Sledeci dan se u skoli pojavila kao da je bas briga za sve....NIJE mu dozvolila da vidi koliko ju je povredio....koliko je plakala prethodne noci....JEDNOSTAVNO stavila je onaj svoj zarazni osmeh na lice..... I krenula dalje.Znala je da je gleda, ali rekla je sebi...:" Nemoj da mislis na njega...Ti si jaka,lepa....on ako to ne vidi nije zasluzan da te ima...".......
.............................................Proslo je 5 dana.....Rodjendan njene drugarice....Pozvan je i on.....Inace prethodni dan u skoli dok je ona u sveski ispisivala neke ljubavne pesme i stihove na casu....Drugarica iz klupe joj je "maznula" svesku dok nije gledala...dok je "kao citala" stihove...i bacila njemu.....Kada je shvatila sta je ona uradila....pogledala je u njega....On je citao recenice koje je sklopila....i pronasao se u svakoj....To su bile njihove uspomene....Gledala je u njega, a onda okrenula glavu.... Nije mogla da podnese njegovu reakciju kada stigne do kraja....Na tom rodjendanu......On ju je pozvao u sobu... I tu je jednostavno poljubio....i ljubio....Mazio.....
...............................................I sledeci dan su nastavili kao da se onaj raskid nikada nije desio....Ali...vec dan nakon toga....iako su ga proveli zajedno....uvece je docela poruka na telefonu....Raskinuo je ponovo.......
...............Sada su treca godina...Ona ga i dalje voli........Iako je posle njega imala jos jednog decka I pokusala je, zaista je pokusala da ga zavoli...mozda i u jednom trenutku i jeste....ali...On nikada nije zaboravljen....Sada pricaju kao drugovi....ali ipak se letos nesto desilo izmedju njih...poslednjeg dana II godine oni su zajedno izasli....msm to drustvance....a on je hteo da ona ode i proseta sa njim....no,ipak je odbila zato sto je bio pijan....Htela je da to uradi drugacije...Posle mesec dana opet su se sreli na jednoj manifestaciji....gde su igrali zajedno, drzali se za ruke...pricali....ali ona je morala rano da ode...tako da opet nista...................
......................Znam sta mislite....Pateticno....Ali, ja ga zaista volim....Pokusala sam opet sa nekim drugim...ali jednostavno ne ide... Ne mogu da ga zaboravim....Zato pisem ovo....kako bih u svoju podsvest utisnula ovo pitanje....:"Draga Podsvesti, molim te posalji mi neki znak....ili mi nekako pokazi sta on oseca prema meni...jer ja zaista ne znam...Cas imam osecaj da je onaj stari...onaj MOJ...a cas da je neko sasvim drugi....neko sasvim STRAN meni...Zato te molim....daj mi neki znak....ili mu prenesi sta moje srce oseca...kako bih ja mogla njemu da pokazem svu moju ljubav...Hvala...."
......................Ako neko ima neki savet sto se tice ove teme....bilo bi mi veoma drago da cujem vase misljenje....Hvalaaaa..:D :D :D :D :D :pray:

Pridružio se: 15.08.2012. 22:46
PostPoslato: 01.02.2013. 16:28
Zvezdica...^_^ je napisao:Zato pisem ovo....kako bih u svoju podsvest utisnula ovo pitanje....:"Draga Podsvesti, molim te posalji mi neki znak....ili mi nekako pokazi sta on oseca prema meni...jer ja zaista ne znam...Cas imam osecaj da je onaj stari...onaj MOJ...a cas da je neko sasvim drugi....neko sasvim STRAN meni...Zato te molim....daj mi neki znak....ili mu prenesi sta moje srce oseca...kako bih ja mogla njemu da pokazem svu moju ljubav...Hvala...."
......................Ako neko ima neki savet sto se tice ove teme....bilo bi mi veoma drago da cujem vase misljenje....Hvalaaaa..:D :D :D :D :D :pray:

Mila, mislim da ti je vec poslala odgovor, ali se tebi ne dopada ;)
Mozda ce taj decko kasnije da se predomisli, ne znam...
A u medjuvremenu... opusti se , uzivaj u zivotu. Zivot je pred tobom, i mnogi divni momci ce doci, veruj mi. Posle kise dolazi sunce, UVEK!

Pridružio se: 31.01.2013. 15:07
PostPoslato: 02.02.2013. 10:40
Hvala ti na odgovoru. I moguce da si u pravu sto se tice znakova koje salje moja podsvest i cinjenice da on vise nije ono sto mi je bio. Juce kada smo bili u skoli zajedno... i dok sam sedela pored njega, jednostavno sam se osetila drugacije. Odmah sam znala da sam dobila odgovor. Jasniji nije mogao biti. Osetila sam neku vrstu osecanja da ne pripadam tu...Neku vrstu odbojnosti i ogorcenosti...Zaista veoma cudan osecaj.... Tako da sam odlucila da krenem dalje....A i sto ti kazes ima toliko divnih momaka...kao i stvari koje bih trebala da uradim pre nego sto ga nadjem onog Pravog. Jos jednom puno hvala.

Povratak na Postavite pitanje