kako dalje?

Pitajte sve što vam nije jasno oko primene tajne u praksi ili ostalih aspekata zakona privlačenja.

Pridružio se: 19.01.2013. 16:42
PostPoslato: 23.01.2013. 15:44
Love, knjiga o kojoj si pisala je sledeca na mom spisku ;) Ocekujem tvoje manifestacije u realnosti, da prevazidju ocekivano!
P.S. kAdA JE REC o otpustanju zelja, hocu da vam kazem da sam negde procitala da to treba shvatiti kso narucene pizze ili palacinke. Cim narucimo mi ne sumnjamo da ce raznosac stici na kucnu adresu. Mozda zakasani 5, 10 min. od ocekivanog vremena, ali ce svakako doci :D Ako smo iskreno narucili nesto od gospodina Univerzuma, NEMA RAZLOGA da nas to mimoidje. Kako sam sada srecna, a znate u kakvom stanju sam bila prosle nedelje. SVI STE MI VI POMOGLI! HVALA, HVALA, HVALA... :) Eto, ja sada znam da ce se i moja zelja nekad ostvariti. Necu vise da kocim proces.

Pridružio se: 04.01.2013. 17:10
PostPoslato: 23.01.2013. 18:08
divna je napisao:Love, knjiga o kojoj si pisala je sledeca na mom spisku ;) Ocekujem tvoje manifestacije u realnosti, da prevazidju ocekivano!
P.S. kAdA JE REC o otpustanju zelja, hocu da vam kazem da sam negde procitala da to treba shvatiti kso narucene pizze ili palacinke. Cim narucimo mi ne sumnjamo da ce raznosac stici na kucnu adresu. Mozda zakasani 5, 10 min. od ocekivanog vremena, ali ce svakako doci :D Ako smo iskreno narucili nesto od gospodina Univerzuma, NEMA RAZLOGA da nas to mimoidje. Kako sam sada srecna, a znate u kakvom stanju sam bila prosle nedelje. SVI STE MI VI POMOGLI! HVALA, HVALA, HVALA... :) Eto, ja sada znam da ce se i moja zelja nekad ostvariti. Necu vise da kocim proces.

odlično! ^___^ tako sam srećna zbog tebe! eto već zamišljam kako nam pišeš na forumu o lepim događajima i stvarima koje ti se dešavaju :pray:

PostPoslato: 23.01.2013. 18:12
love je napisao:Alex,
Ne placa se, to je proces koji prolazimo sami uz pomoc knjige Proces prisutnosti,traje deset nedelja, ja sad zavrsavam teorijski deo i uskoro pocinjem sa primenom, pa kad zavrsim pisacu o svom iskustvu.

molim te reci mi šta treba da uradim da bih započela proces, gde mogu da dobijem tu knjigu proces prisutnosti? želim i ja da probam :D

Pridružio se: 08.10.2012. 13:04
PostPoslato: 23.01.2013. 18:16
Divna, bas mi je milo da si odlicno raspolozena, tvoja zelja ce se sigurno manifestovati.
Ono sto bih ti preporucila kao vezbu, mada to vec mozda radis, jeste svakodnevno pisanje, jer je odlicno za brzo podizanje vibracije npr da svaki dan napises na cemu si zahvalna, sigurno ima mnogo toga, a takodje mozes da pises scenario svog buduceg zivota, ja to upravo cinim :D
Ono sto bih naglasila jeste da za sta god se odlucis tj za koje god tehnike rada vazno je da ti postanu navika, da ih radis svakodnevno i malo po malo one ce postati deo tebe i rezultati moraju da uslede.
Po meni jedan od vaznijih tekstova na Tajni, ako ga nisi procitala, sada to ucini : http://tajna.rs/misaoni-procesi-na-putu-uspeha/
Uzivaj i voli sebe beskrajno!

PostPoslato: 23.01.2013. 18:40
Mina u Sreci je napisao:
alex17 je napisao:
ivs je napisao:Bravo! Kao da citam Minu u Sreci :lol: :lol:

ovo je kompliment nad komplimentima jer je ona predivno stvorenje :D nadam se da ću bar blizu onog što je ona da postanem. imam još mnogo da radim na sebi.
Ma znaš kako ćeš brzo da se prosvetliš...ima da sijaš ko 24 karata ;)

nadam se :pray: hvala ti!

Pridružio se: 08.10.2012. 13:04
PostPoslato: 23.01.2013. 19:19
Knjigu Proces prisutnosti mozes da narucis preko neta, tako sam je bar ja kupila, a imas i u elektronskoj formi. Za zapocinjanje procesa ti je potrebna samo knjiga, sadrzi sva upustva i proces traje deset nedelja, prvo ide teorijski deo u kome se objasnjava proces, a zatim prakticni deo kada sama primena pocinje. Ja sam danas zavrsila sa teorijskim, a sutra krecem sa primenom stoga ne mogu govoriti o svom iskustvu, ali hocu kad zavrsim. Ti procitaj teorijski deo pa vidi da li je to ono sto ti treba. Naime, proces predstavlja neki vid unutrasnjeg putovanja radi oslobadjanja od negativnosti, potisnutih emocija, zavisnosti...radi dostizanja unutrasnjeg mira i radosti...
Prethodni

Povratak na Postavite pitanje