kako dalje?

Pitajte sve što vam nije jasno oko primene tajne u praksi ili ostalih aspekata zakona privlačenja.

Pridružio se: 19.01.2013. 16:42
PostPoslato: 21.01.2013. 23:01
Hvala draga Kreativa, poslusacu te.
Dajes mi neku snagu, danas nisam htela da tugu utapam u alkoholu. Zamisljala sam NJEGA, savrsenog za mene :) Ne znam kako sam uspela jer nikad pre nisam...mnogo ti hvala, nekad imam utisak da pricam sa samim andjelom!

Pridružio se: 15.08.2012. 22:46
PostPoslato: 22.01.2013. 00:20
Divna, evo da se javim i ja, posto imam jako lepo iskustvo sa privlacenjem partnera...

Devojke su ti sve rekle, ja bih samo da dodam ono sto sam ranije pisala ovde. Dakle, ja sam jos kao klinka primetila da je najbitnija opustenost. Uvek bih privukla divnog partnera kada sam opustena i neopterecena tom zeljom za partnerom. Znaci nisam u grcu i ne zauzimam stav kao da mi od te zelje sreca zavisi. Glad i ocajnicka potreba za bilo kojim objektom te udaljavaju od manifestacije. To sam jos odavno primetila, jos pre nego sto sam cula za Moc podsvesti i Tajnu.

Drugo, sto se tice idealnog partnera, po meni , sada u tvojoj situaciji to nije prioritet. Prvo proradi na sebi. Radi na tome da zavolis sebe, da sebi budes draga, da sebe prihvatas i u dobru i tzv.zlu, da volis ama bas svaki deo sebe, da razumes sebe, da osecas da si ti deo Boga, deo Univerzuma, da si divna i mocna... e onda ces videti cudo. Privlacices ljude koji ce biti tvoje ogledalo.

PostPoslato: 22.01.2013. 16:27
ivs je napisao:Divna, evo da se javim i ja, posto imam jako lepo iskustvo sa privlacenjem partnera...

Devojke su ti sve rekle, ja bih samo da dodam ono sto sam ranije pisala ovde. Dakle, ja sam jos kao klinka primetila da je najbitnija opustenost. Uvek bih privukla divnog partnera kada sam opustena i neopterecena tom zeljom za partnerom. Znaci nisam u grcu i ne zauzimam stav kao da mi od te zelje sreca zavisi. Glad i ocajnicka potreba za bilo kojim objektom te udaljavaju od manifestacije. To sam jos odavno primetila, jos pre nego sto sam cula za Moc podsvesti i Tajnu.

Drugo, sto se tice idealnog partnera, po meni , sada u tvojoj situaciji to nije prioritet. Prvo proradi na sebi. Radi na tome da zavolis sebe, da sebi budes draga, da sebe prihvatas i u dobru i tzv.zlu, da volis ama bas svaki deo sebe, da razumes sebe, da osecas da si ti deo Boga, deo Univerzuma, da si divna i mocna... e onda ces videti cudo. Privlacices ljude koji ce biti tvoje ogledalo.

Draga Ivs, hvala ti sto si podelila svoje iskustvo. Najbolji su licni primeri ;) Drago mi je da si uspela u onom sto si htela!Sto se mene sada tice, primecujem da sam malo uravnotezenija, da vidim svetlo na kraju tunela, ne ubijam se vise u pojam :) Mozda malo, ali nestace i to.

Pridružio se: 04.01.2013. 17:10
PostPoslato: 22.01.2013. 20:18
divna, verujem da su ljudi koji su ti pisali mnogo iskusniji od mene, jer ja imam samo 18 godina. ali želim da ti kažem nešto. ja posmatram život kao strelu i luk. kada strelu treba da pošalješ negde, moraš da je povučeš nazad, jel da? to je kao kad tebe život vuče u neki ponor, teško, izgubljenost itd. ali tvoj bol je uvek tvoja najveća odskočna daska, ako ga tako iskoristiš ;) pazi, ti si ta strela koja je povučena nazad. ispred tebe je tvoj san. vidi ono što želiš da vidiš, i tu ćeš i stići (tamo gde naciljaš, strela će da bude naciljana i izbačena KAD-TAD, ali tvoje je da ne skrećeš s tog puta!). ne znam koliko sam dobro objasnila, ali nadam se da me razumeš. želim ti sve najbolje, tebi i tvojoj budućoj divnoj porodici, ona je tu! :thumbup:

PostPoslato: 22.01.2013. 20:21
samo bih da postavim pitanje u vezi tog procesa emocionalne integracije.. http://www.kreirajzivot.com/index.php?option=com_k2&view=item&id=67:proces-emocionalne-integracije&Itemid=56&lang=sr plaća li se? da li je neko probao?

Pridružio se: 30.01.2012. 19:15
PostPoslato: 22.01.2013. 20:25
.
Korisnikov avatar
Pridružio se: 18.11.2012. 12:43
PostPoslato: 22.01.2013. 20:44
isidora uzumaki je napisao:
ivs je napisao:Divna, evo da se javim i ja, posto imam jako lepo iskustvo sa privlacenjem partnera...

Kako to mislis da glad ili potreba za bilo cim odaljvaju od necega...ako to zeliomo mnogo i svim srcem to ce nam se ostvariti... :?

Evo ovako : nije isto zeleti nesto svim srcem i nesto ocajnicki zeleti. Jer ako je polazno osecanje ocaj i strah, dobices ono sto ce ti doneti jos ocaja. Moras da budes u emocionalnom poravnanju sa svojom zeljom, da bi se ona manifestovala, u ovom slucaju dq volis sebe, druge i da se osecas voljenom. Zelja ne treba da ti bude grc i nesto sto te koci, treba da te pokrece. To je deo koji se zove 'otpustanje zelje: jako bitan, i mnogima, najtezi korak u ZPu... Zelim vam puuno srece i ne brinite, svim ovim cete uz malo truda ovladati :D
Moja filozofija je ljubav.

PostPoslato: 22.01.2013. 20:49
alex17 je napisao:divna, verujem da su ljudi koji su ti pisali mnogo iskusniji od mene, jer ja imam samo 18 godina. ali želim da ti kažem nešto. ja posmatram život kao strelu i luk. kada strelu treba da pošalješ negde, moraš da je povučeš nazad, jel da? to je kao kad tebe život vuče u neki ponor, teško, izgubljenost itd. ali tvoj bol je uvek tvoja najveća odskočna daska, ako ga tako iskoristiš ;) pazi, ti si ta strela koja je povučena nazad. ispred tebe je tvoj san. vidi ono što želiš da vidiš, i tu ćeš i stići (tamo gde naciljaš, strela će da bude naciljana i izbačena KAD-TAD, ali tvoje je da ne skrećeš s tog puta!). ne znam koliko sam dobro objasnila, ali nadam se da me razumeš. želim ti sve najbolje, tebi i tvojoj budućoj divnoj porodici, ona je tu! :thumbup:

dRAGA Alex17, kakvo zrelo razmisljanje za 18 godina. SVAKA CAST :clap: Divno si ovo napisala! Trudicu se da ostanem verna svom snu, da NE SUMNJAM u njega, da ce se ostvariti! Pocinjem da shvatam ako jaa ne budem istinski verovala u sebe, u ono sto zelim, to nece ni doci do mene, a ja ne zelim da bude tako. Radim na smirivanju, uravnotezavanju, pa da tako ociscena od svega loseg prepoznam svog dragoh. Hvala ti jos jednom, sve najbolje u zivotu!

PostPoslato: 22.01.2013. 20:51
otpustanje zelje? Da li to znaci da bez grca ocekujemo realizaciju onoga sto hocemo, da ne sumnjamo u to da ce se ostvariti?

PostPoslato: 22.01.2013. 21:29
isidora uzumaki je napisao:

Kako to mislis da glad ili potreba za bilo cim odaljvaju od necega...ako to zeliomo mnogo i svim srcem to ce nam se ostvariti... :?
Ne, nisam napisala potreba nego ocajnicka potreba. Postoji razlika izmedju normalne potrebe/zelje i ocajnicke. Ocaj, kao sto ti je Astrogirl objasnila je odraz nedostatka onoga sto zelis. Kad imas vere, ali stvarno vere onda si opustena jer znas da ce to doci i takve vibracije saljes Univerzumu. Kod ocaja nije tako, u tom slucaju ti Univerzumu saljes poruku da si ocajna jer nemas to sto zelis. Dakle, ne verujes da to mozes imati inace ne bi bila ocajna, bila bi opustena jer znas da ce se tvoja zelja ostvariti, kako Lujza Hej kaze: u pravo vreme, na pravom mestu i pravim redom.

Isidora, predlazem ti da malo procesljas po forumu, iscitavas starije teme jer je dosta toga napisano/objasnjenjo o osecanju nedostatkla zelje, manifestacijama, imaginacijama.
Procitaj Abrahama (imas ga u elektronskoj formi) odnosno knjige Trazi i Dobices, Moc promisljenje namere. Abraham je fino objasnio bas o tom osecaju nedostatka zelje.

PostPoslato: 22.01.2013. 21:30
divna je napisao:otpustanje zelje? Da li to znaci da bez grca ocekujemo realizaciju onoga sto hocemo, da ne sumnjamo u to da ce se ostvariti?
Da.

PostPoslato: 22.01.2013. 21:32
divna je napisao:otpustanje zelje? Da li to znaci da bez grca ocekujemo realizaciju onoga sto hocemo, da ne sumnjamo u to da ce se ostvariti?

taman tako :)

ti znaš da te tvoja četkica za zube svako jutro čeka u kupatilu jel da? i sigurna si u to. e isto tako treba da budeš sigurna i u stoprocentno ostvarenje svoje želje i da budeš opuštena jer će se sigurno ostvariti ;)

PostPoslato: 22.01.2013. 21:34
alex17 je napisao:

ti znaš da te tvoja četkica za zube svako jutro čeka u kupatilu jel da? i sigurna si u to. e isto tako treba da budeš sigurna i u stoprocentno ostvarenje svoje želje i da budeš opuštena jer će se sigurno ostvariti ;)

Bravo! Kao da citam Minu u Sreci :lol: :lol:

PostPoslato: 22.01.2013. 21:34
kao da je tvoja želja seme koje seješ! još ne vidiš travu, ali da bi je videla, moraš da zalivaš zemlju. ako prestaneš da zalivaš, neće je nikada biti. ali ako nastaviš, videćeš je kad tad. ali videćeš je sigurno ako nastaviš, a to je ono što je bitno.

tvoja vera i sigurnost je voda kojom zalivaš svoju želju (travu, biljku).

PostPoslato: 22.01.2013. 21:37
ivs je napisao:
alex17 je napisao:

Bravo! Kao da citam Minu u Sreci :lol: :lol:

ovo je kompliment nad komplimentima jer je ona predivno stvorenje :D nadam se da ću bar blizu onog što je ona da postanem. imam još mnogo da radim na sebi.

Pridružio se: 30.01.2012. 19:15
PostPoslato: 22.01.2013. 21:45
.

Pridružio se: 23.02.2012. 13:23
PostPoslato: 22.01.2013. 21:56
isidora uzumaki je napisao:Pa meni je stvarno tesko da otpustim zelju...imam nedostatak vere...ja sam uvek pricala da je to moj jedini i najveci problem... :confusion-shrug:
Isidora, tri puta mi se upalio alarm u tvojoj jednoj recenici. Izvini, moram da te uhapsim u ime ZP Policije :D

A pošto vidim da ima želja koje treba da se otpuste ovde...daj mi temu, pa da napravimo par konkretnih otpuštanja!

I setite se..2013 je godina praktične primene svega što ste naučili, kad ste se probudili u 2012.
Kada afirmacije zaista deluju? - www.carobnemisli.com

Pridružio se: 23.02.2012. 13:23
PostPoslato: 22.01.2013. 22:00
alex17 je napisao:
ivs je napisao:Bravo! Kao da citam Minu u Sreci :lol: :lol:

ovo je kompliment nad komplimentima jer je ona predivno stvorenje :D nadam se da ću bar blizu onog što je ona da postanem. imam još mnogo da radim na sebi.
Ma znaš kako ćeš brzo da se prosvetliš...ima da sijaš ko 24 karata ;)
Kada afirmacije zaista deluju? - www.carobnemisli.com
Korisnikov avatar
Pridružio se: 18.11.2012. 12:43
PostPoslato: 22.01.2013. 22:11

Apsolutno. Kad odradis vizualizacije, i pre svega, dovedes se u emocionalno stanje koje je u skladu sa onim sto zelis, ti vise nemas potrebe da se oko toga opterecujes jer si ti u svojoj podsvesti to vec stvorila, dakle treba da se ponasas i osecas kao da vec imas ono sto zelis, ali to ne podrazumeva neko glumatanje i zavaravanje same sebe (pogledaj malo tekstove http://tajna.rs/da-li-smo-obicni-foliranti/ i http://tajna.rs/zakon-vibracije-i-zivot-u-sadasnjem-vremenu/), vec prosto ako znas da ti zelja neminovno dolazi, sto se ne bi osecala srecno i uzbudjeno, ali i spokojno zbog toga? A znaj jer ZP uvek radi! :D
Moja filozofija je ljubav.

Pridružio se: 08.10.2012. 13:04
PostPoslato: 23.01.2013. 06:00
Alex,
Ne placa se, to je proces koji prolazimo sami uz pomoc knjige Proces prisutnosti,traje deset nedelja, ja sad zavrsavam teorijski deo i uskoro pocinjem sa primenom, pa kad zavrsim pisacu o svom iskustvu.
PrethodniSledeća

Povratak na Postavite pitanje