prava osoba

Pitajte sve što vam nije jasno oko primene tajne u praksi ili ostalih aspekata zakona privlačenja.

Pridružio se: 15.05.2012. 10:30
PostPoslato: 11.01.2013. 22:27
Pozdrav svima ;)
Zelim nesto da vas pitam. Sto se vise vas ukljuci u temu, utoliko bolje ;)
Ovako, dugo mi se svidjao 1 momak, ali, on i nije bas zainteresovan za mene, a lep je, ambiciozan, uspesan u poslu- bas ono sto mi se dopada! Zamisljala sam nas zajedno, prizivala ako se tako moze reci misaonim putem ;) i nista. Drugi 1 decko je zainteresovan za mene. Ljubazan je, uctiv, neambiciozan, lenj...Htela dam da pomenem i dobre i lose osobine u skladu sa onom da niko nije savrsen. On i ja imamo savrsenu komunikaciju. Rekao mi je da bi bio u stanju da se promeni zarad prav zene :D Kad sam mu rekla da treba da se menja ako zeli zbog sebe, a ne zbog nekog drugog, rekao je da se slaze sa mnom, ali da je razlog i lepsi i sladji ako postoji ona posebna. Par puta mi se desilo da kazem pred san da zelim da sanjam savrsenog za sebe i pogadjate, sanjam njega neambicioznog i lenjog, a ne onog prvog koji mi se dopada. Zanima me da li su to mozda znaci da je ovaj drugi pravi za mene, a ja to ne vidim i odbijam da vidim, a Univerzum mi to porucuje? Da kazem jos i to da se prvi savrseno uklapa u opis mog savrsenog muskarca. Drugarica mi kaze da je on- prvi-narcis i da ja ne bih bila srecna s njim, da je drugi onaj pravi.Ja ne mogu maltene da disem kad vidim prvog :D , a drugi i ja se savrseno razumemo u komunikaciji. Primecuje me onaj koji nije , sad izjava na kojoj ce mi neki zameriti, po mojim parametrima...Sta da radim?

Pridružio se: 15.08.2012. 22:46
PostPoslato: 11.01.2013. 22:42
Onaj kojeg ti zelis tebe ne zeli, a onaj koji tebe zeli- ti njega ne zelis, bar ne na nacin na koji bi htela da ga zelis.
Ja bih od Univerzuma trazila obostranu ljubav, strast, ili sta god zelis, pa s kim te spoji :lol:

PostPoslato: 11.01.2013. 22:46
Hvala Ivs!

Pridružio se: 23.02.2012. 13:23
PostPoslato: 11.01.2013. 23:32
Ovako, dugo mi se svidjao 1 momak, ali, on i nije bas zainteresovan za mene, a lep je, ambiciozan, uspesan u poslu- bas ono sto mi se dopada! Zamisljala sam nas zajedno, prizivala ako se tako moze reci misaonim putem ;) Drugi 1 decko je zainteresovan za mene. Ljubazan je, uctiv, neambiciozan, lenj...Htela dam da pomenem i dobre i lose osobine u skladu sa onom da niko nije savrsen. On i ja imamo savrsenu komunikaciju. Rekao mi je da bi bio u stanju da se promeni zarad prav zene
Prvo da cestitam na tome sto si prizivala, jer je ocigledno da si prizvala :) Ole, ole...
Sad bi ja na tvom mestu ponovila proces...nakon sto si prizvala ovog novog, ponovo sedi i sa jos vecom jasnocom napisi, sta je to sto zelis...mogu ja da ti ubacim par recenica, da zagrejem masinu ako zelis.

I onda posle 2-3 nedelje vidi koji ce od njih da ostane...ili se pojavi neko treci. Ti si u procesu...i sve dok ne osetis da je to to, ti radis dalje na vibraciji, podesavas.

Jos je prerano za odluku...u procesu si "vajanja" idealnog muskarca. I mislim da ti super brzo ide...jer znam da si do skora imala druge teme.

E da..i napisi listu svih osobina koje ti se svidjaju kod ovog novog i lepo se zahvali Univerzumu, sto ti je poslao vec dobar deo onog sto si trazila.
I moze da ti se desi, da dok pises lepo o novom, primetis jos novih osobina i jos novih...i onda se zaljubis :)
Kada afirmacije zaista deluju? - www.carobnemisli.com

PostPoslato: 12.01.2013. 00:35
:D Hvala Mina, pogodak u centar kao i uvek!
Dopada mi se ono sto si rekla - proces vajanja idealnog muskarca-
Nikako da razjasnim sebi kako to da onaj prvi koji bas i ne reaguje na mene na zeljeni nacin ne uocava da bih ja bila suuuper girl for him, a i on za mene?! Tako osecam...Moja zelja je bila tako jaka da ga vidim da se, sticajem okolnosti, vratio iz inostranstva! Zeljeni posao kojim se bavio nije isao u pravom smeru... Pa kad je moja zelja na neki nacin uticala na to, zasto me onda NE VIDI onako kako zelim, kao svoju devojku? Gde gresim? Tako sam fina i ljubazna prema njemu, tako sva sinem, stalo mi je do toga kako je, kad imam priliku da pricam s njim postavim mu puno pitanja i ako nije shvatio moju znatizelju, onda stvarno.....Zasto uvek ludimo za onima koji bas i ne osecaju tako nesto? Mislila sam da sam bila precizna u oobracanju Univerzumu :D :lol: , ali izgleda da nisam. Vreme je da podesim navigatore! A kako? ;) Ja sada pisem ovde o njemu, on ko zna sta radi, a drugi momak zeli mene, a ne budi u meni to sto izaziva prvi....

PostPoslato: 12.01.2013. 00:42
Biljka je napisao:Mislila sam da sam bila precizna u oobracanju Univerzumu :D :lol: , ali izgleda da nisam. Vreme je da podesim navigatore! A kako? ;)
Sta si tacno trazila od Univerzuma?

PostPoslato: 12.01.2013. 00:44
Zelela sam momka koji je pametan, osecajan, ambiciozan, uspesan u poslu,atraktivan, lep, sportista...
I sta sam dobila? Dva momka koji imaju te osobine, ne jedan!

PostPoslato: 12.01.2013. 00:53
Ja sam vise paznje posvecivala osecanjima koje zelim da iskusim u vezi/ braku. Primer poverenje, ljubav, postovanje, strast, itd... zamisljala kako izgleda imati to sve zajedno, tada bi se osecala bas divno, i uvek mi je palilo. A tada jos nisam ni znala za Tajnu.

Pridružio se: 08.10.2012. 13:04
PostPoslato: 12.01.2013. 09:22
E pa Biljka i kod mene nesto slicna situacija...naime radim na tome da privucem pravu osobu za sebe, pisem, vizualiziram...inace imala sam prosle godine jedno lose iskustvo da me je momak za koga sam mislila da je covek mog zivota, ostavio i nasao drugu, a imao je osobine i izgled kakve ja bas zelim, ali eto to je sada iza mene i konacno pocnem intenzivno da radim na privlacenju pravog, napisala sam sve sto zelim od nase veze, a i karakteristike njegove...i neki dan mi drug govori za jednog momka koga poznaje da je pravi za mene i insistira da se upoznamo medjutim kada sam ga videla nije mi se dopao nimalo, naravno znam da nije sve u fizickom izgledu, ali kad vec mozemo od univerzuma sve da trazimo mozemo i to...No, iako ga ranije nikada nisam videla sad pocinjem da ga srecem i sinoc pitam san da li je on mozda za mene i sanjam kako pravim neki crtez od kolaz papira kako sam srecno udata..malo me je to zbunilo nisam znala kako da protumacim i jutros otvorim ovu temu, sad mi je malo jasnije...znaci da i dalje nastavim da radim na svojoj vibraciji i prepoznacu pravog :)
Hvala Biljka sto si otvorila ovu temu i svima koji ste pisali :)
Korisnikov avatar
Pridružio se: 26.01.2011. 23:36
PostPoslato: 12.01.2013. 10:36
:D
Life isn't about finding yourself. Life is about creating yourself.

PostPoslato: 12.01.2013. 10:47
I, Living, koga si odabrala? ;)
Love, nastavi sa - kreiranjem, vajanjem savrsenog tipa - !!!! To vazi i za mene :lol:
Korisnikov avatar
PostPoslato: 12.01.2013. 10:51
:)

PostPoslato: 12.01.2013. 10:55
Ih, sto si takvaaaaa! :)
Ne moras , naravno, ali verujem da bi svi zeleli da cuju. Sapni ;)
Korisnikov avatar
PostPoslato: 12.01.2013. 10:55
:)
Korisnikov avatar
Pridružio se: 15.10.2012. 18:59
PostPoslato: 12.01.2013. 16:28
ivs je napisao:Ja sam vise paznje posvecivala osecanjima koje zelim da iskusim u vezi/ braku. Primer poverenje, ljubav, postovanje, strast, itd... zamisljala kako izgleda imati to sve zajedno, tada bi se osecala bas divno, i uvek mi je palilo. A tada jos nisam ni znala za Tajnu.
Biljka,
    dodaj ovo sto ti je nasa Ivs predlozila jer ti daje jednu suptilniju emociju odnosa a ne izgleda...
Ivs bravo :clap:

PostPoslato: 12.01.2013. 16:51
E, da, zaboravih da dodam jos nesto... Jos kada sam bila klinka provalila sam da kad nekog/nesto (u ovom slucaju vezu) ocajnicki zelim tako da postanem opterecena, obicno mi se ne ispuni. Tek kad se opustim i pustim da sve tece svojim tokom. Zato sam i nastojala da se ne opterecujem zeljama. Bitno mi je bilo da znam sta hocu i imam jasnu sliku u glavi. I eto manifestacije. Tada nisam razumela zasto je tako, sada znam, Abraham mi je sve fino objasnio.

PostPoslato: 12.01.2013. 17:13
Devojke drage, mojom greskom, posto vam nisam sve napisala, stekle ste utisak da mi je neciji izgled prioritet. Naravno da nije. U svojim mastarijama, da ih tako nazovem, fokusirala sam se i na razumevanje, paznju, iskrene emocije, na osecaj topline...Eto, da ne ispadne kako jurim samo nabildovane frajere, he he :lol: ;) ;)

Pridružio se: 23.02.2012. 13:23
PostPoslato: 16.01.2013. 13:23
Biljka je napisao:U svojim mastarijama, da ih tako nazovem, fokusirala sam se i na razumevanje, paznju, iskrene emocije, na osecaj topline...
A pare? Ubaci i to na listu, kad vec radis na tome..da ne bude sledeca tema "Nasla sam idealnog al siromasnog" :D
Kada afirmacije zaista deluju? - www.carobnemisli.com

PostPoslato: 16.01.2013. 20:01
;)

Pridružio se: 06.10.2011. 10:19
PostPoslato: 16.01.2013. 23:31
Biljka i meni se ovo isto desava, ali bas isto! :D kada vidim ovog prvog pozelim ga tacno na ulici :Da ovog drugog kosa na glavi mi se digne, jer me gnjavi. :)
Sledeća

Povratak na Postavite pitanje