verujete li da ste posebni?

Pitajte sve što vam nije jasno oko primene tajne u praksi ili ostalih aspekata zakona privlačenja.

Pridružio se: 21.11.2012. 20:26
PostPoslato: 10.01.2013. 23:12
Da li smatrate da ste rodjeni sa nekom misijom u ovom zivotu? Imate li neki - poseban - zadatak? Ako je odgovor pozitivan, koji?
Cesto sam razmisljala o ovome, nekad mi se cinilo da zivim mehanicki, nekad ne...
Sta vi kazete?

Pridružio se: 15.08.2012. 22:46
PostPoslato: 11.01.2013. 00:04
Ja kazem da jesam posebna . Zato sto sam ja JA! :lol:

PostPoslato: 11.01.2013. 00:33
Lepo :D A nesto konkretnije? Zasto je dobro biti ti?

PostPoslato: 11.01.2013. 00:49
Nemam nista konkretno da podelim sa tobom, jednostavno divno je biti JA ! :lol:

To se odnosi na sve i svakoga.

Pridružio se: 08.12.2012. 12:23
PostPoslato: 11.01.2013. 02:05
Po meni odgovor je negativan.Jer kao sto kazu u flmu 'Tajna' mi ne mozemo da pronadjemo.Ne mozemo da pronadjemo tablu na kojoj je napisana nasa sudbina,sta mi treba da radimo,sta mi treba da budemo i ostalo.Zato su nam podarili Zakon privlacnosti koji nam omogucava da sami kreiramo svoj zivot,ostvarimo svoje ciljeve,odredimo sta zelimo da budemo,sta zelimo da imamo i radimo.Zato nemoramo da trazimo tu tablu,jer ona zapravo ni e postoji.ONO STO ZELIMO JE U NAMA! :)
Korisnikov avatar
Pridružio se: 19.12.2010. 17:59
PostPoslato: 11.01.2013. 04:11
Biti ili ne biti, pitanje je sad :?

Ĺ alim se, naravno :) Pitanje je odlično, štaviše, jedno od najvažnijih. A dobila si i odlične odgovore od naše dve tajnašice :clap:

ivs je napisao:Nemam nista konkretno da podelim sa tobom, jednostavno divno je biti JA ! :lol:

To se odnosi na sve i svakoga.

Bilo da si otkrila neki poseban i redak talenat u sebi, ili ne, ti jesi posebna, takva kakva si, i nikada niko nije bio kao ti sada. Zadivljujuće, zar ne? Osim toga, ko zna, možda tek treba da otkriješ po čemu si posebna. A najbolji način da to učinimo je ako pratimo šta želimo. I zato :clap: i za sledeći komentar:

ONO ŠTO ŽELIMO JE U NAMA.

Ipak, nisu se ljudi od pamtiveka tek tako pitali to isto. Jedan od odgovora koji sam ja našla je i odgovor Dipaka ÄŚopre, koji kao 7. duhovni zakon navodi zakon darme, tj. svrhe. Ukratko, on kaže ovako:

Kad povežemo svoj jedinstveni talenat sa službom drugima, doživljavamo ekstazu i uzdizanje duha, što je konačni cilj svih ciljeva.

Izdvojila sam ovaj zato što je nekako odzvonio istinom u meni, i u njemu sam prepoznala sopstveni odgovor. Naravno da smo svi posebni, ali ne samo u svojim profesijama, već i u načinu na koji hodamo, kuvamo, volimo... I naravno da svi imamo nešto što možemo da darujemo drugima, i mislim da nas život povremeno ili stalno dovede do odgovora na to šta je to što možemo da im damo. A kad to na kraju prepoznamo, ispostavi se da smo celog života i znali da smo po tome posebni, ali je to deo nas, običnih, pa nam se činilo da nikako ne može da bude posebno. Drugi mogu da budu posebni, ali mi ne, zar ne? :shock:

E, pa ne :D Mi smo svi kreacije Boga (i u nama i van nas), i svako od nas je neko od njegovih (remek) dela. Možeš li ti da odeš u muzej i da među stotinama dela pokažeš na neko koje je posebnije od drugih? Ne kažem lepše, već posebnije. Jer i ružnoća je posebna, i u njoj nema ničeg lošeg. Evo vidi našeg Nika Vujičića. ÄŚovek je pokušao da se ubije više puta jer je svoju posebnost smatrao nakaznošću. A danas je srećan, voljen i uspešan, i primer celom svetu kako prihvatiti i zavoleti svoju posebnost, i pomoći drugima da učine to isto.

Nego, ne reče nam koji je tvoj odgovor na ovo pitanje? ;)

Pridružio se: 23.02.2012. 13:23
PostPoslato: 11.01.2013. 11:20
Naravno da sam specijalna, posebna, genijalna, divna, savrsena..

Probaj jedan dan da budes kao ja, da govoris, mislis, ponasas se kao ja...i videces da je sve sto ja radim apsolutno jedinstveno. Probaj da bas na moj nacin radis, pricas sa komsinicama, namestis frizuru...evo, ja cu da ti ostavim tacna upustva, i ta knjiga ce imati bar 5 miliona strana. :D

Milioni stragegija koje se odvijaju u mom mozgu znam samo ja.

I ISTO tako je svaki covek jedinstven, zato ja imam maksimalno divljenje i postovanje prema svima.
Kada afirmacije zaista deluju? - www.carobnemisli.com
Korisnikov avatar
Pridružio se: 26.01.2011. 23:36
PostPoslato: 11.01.2013. 13:27
:)
Life isn't about finding yourself. Life is about creating yourself.

PostPoslato: 11.01.2013. 19:25
Verujem da jesam posebna, tacnije ZNAM da jesam. Svi smo mi unikati pa u skladu s tim imamo i razlicite darove. Misija? Isto se odnosi i za nju. Mislim da mnogi nisu svesni sa kojom misijom su dosli na svet. Kako da znamo koja je nasa? U trenucima kada osetimo da neka nasa akcija utice kako na nas tako i na druge, neko dugmence se upali i zasija najjace. To svetlo je znak da mrak vise nije tako strasan ;) Kada drugima dajem iskrenu podrku, kada mi nije tesko da svojom rukom drugom obrisem suze, kada ne gledam na sat kada iskreno savetujem i bodrim, kada smatram da je greh dopustiti da se procerda dar od Boga pa se taj neko podseti i lagano pogura napred, moja lampica zasija i tada kazem sebi- Sirena, draga, tako sam ponosna na tebe!
Korisnikov avatar
Pridružio se: 18.11.2012. 12:43
PostPoslato: 12.01.2013. 21:43
Mislim da sam posebna :D. I imam zadatak u zivotu a to je da ucinim sebe i svoj zivot najboljim mogucim. Mislim da je to svima zadatak :). Da ispune svoje snove.
Moja filozofija je ljubav.
Korisnikov avatar
Pridružio se: 22.12.2010. 18:33
PostPoslato: 13.01.2013. 10:36
Ja ne mislim da sam poseban ja mislim da sam sposoban :D a sto se tice misije u zivotu imam misiju koju sam sam sebi postaviJo :dance:
Kad mi potonu sve ladje ja se pravim da su podmornice !
Korisnikov avatar
Pridružio se: 26.01.2011. 23:36
PostPoslato: 13.01.2013. 10:43
:D
Life isn't about finding yourself. Life is about creating yourself.

PostPoslato: 13.01.2013. 17:48
Puyol je napisao:Ja ne mislim da sam poseban ja mislim da sam sposoban :D a sto se tice misije u zivotu imam misiju koju sam sam sebi postaviJo :dance:

Obozavam da citam mlade ljude koji veruju u sebe. Divnooooo!!! :clap: :clap:

p.s Jesi poseban! Kao i svi mi.

Pridružio se: 30.01.2012. 19:15
PostPoslato: 14.01.2013. 23:32
MI SMO SVI RODJENI SA SAMO JEDNOM MISIJOM! A TO JE DA SAMI SEBI ZADAMO MISIJU! ;)

Povratak na Postavite pitanje