Ljubav i Zakon privlacnosti

Pitajte sve što vam nije jasno oko primene tajne u praksi ili ostalih aspekata zakona privlačenja.

Pridružio se: 08.01.2013. 07:23
PostPoslato: 08.01.2013. 07:44
Pozdrav svima! Pratim vas vec duze vreme i zaista mi jako prijaju vasi tekstovi.

Medjutim, primetila sam da ima previse tema o novcu. Dok o ljubavi skoro nijedna. Zar je moguce? :!: Ali valjda postoji razlog zasto sam se danas registrovala na ovaj forum, da pokrenem temu o ljubavi <3
Jer ocajnicki trazim resenje za ovu moju trenutnu situaciju, a mozda i drugima bude od pomoci. Oduvek nisam imala srece u ljubavi, ali necemo o tome. Jer ja zelim i moram da imam srece :dance:
I tako resila sam ja da prizivam sopstvenu svadbu pre jedno par meseci kada sam i pocela da upotrebljavam ovaj zakon. Zamisljala sam prvo verenicki prsten na ruci, pa burmu, pa osecala blizinu te osobe (imaginarne, nikog odredjenog nisam zamislila), zamisljala sam kako sam srecna u ljubavi, kako zivimo zajedno, kako mi je svaki dan bajka, kako volimo i postujemo jedno drugog i sve ono najlepse sto moze da se pozeli (da ne davim mnogo). I gle cuda, nedugo posle tih mojih fantazija, naidje ON. I stvarno veza je krenula super, evo vec mesec i nesto (da kucnem u drvo :D ) smo zajedno i super se slazemo, sve super funkcionise ali sam ja pocela da se plasim. Plasim se da ce sve to nestati i da cu tresnuti na zemlju tako jako da vise necu moci da se dignem. Svesna sam toga da je malo vremena proslo da bih mogla da budem totalno sigurna u nas i to je ono sto me nervira, sto je jos uvek taj pocetak, nestabilan...jos uvek nismo izrazili osecanja jedan prema drugom, ona se naziru, i citaju izmedju redova ali nema ih crno na belo.
Ono sto me zanima je, kako ja sad da se iskobeljam iz ovih zloslutnih misli? Da li sad da vizualiziram mene i njega (kao odredjenu osobu) ili da nastavim da zamisljam nekog imaginarnog kao i pre njega. Sad znam da zelim njega, pre nisam znala ko ce biti taj neko i ne znam kako sad da zamisljam tu neku ljubav, povezanost uopsteno. I pre svega, kako da prestanem da se opterecujem, jer ja bih zelela da bude sve sad i odmah, kako sam zamislila, tako da se i ostvari. Previse sam nervozna, i ocigledno cu biti dok ne postignem taj svoj cilj. Ima li neko neki savet? :think:
Korisnikov avatar
Pridružio se: 26.01.2011. 23:36
PostPoslato: 08.01.2013. 11:43
:D
Life isn't about finding yourself. Life is about creating yourself.

Pridružio se: 23.02.2012. 13:23
PostPoslato: 08.01.2013. 11:52
Lillith je napisao:Jer ocajnicki trazim resenje za ovu moju trenutnu situaciju, a mozda i drugima bude od pomoci. Oduvek nisam imala srece u ljubavi, ali necemo o tome. Jer ja zelim i moram da imam srece :dance:
I tako resila sam ja da prizivam sopstvenu svadbu pre jedno par meseci kada sam i pocela da upotrebljavam ovaj zakon. Zamisljala sam prvo verenicki prsten na ruci, pa burmu, pa osecala blizinu te osobe (imaginarne, nikog odredjenog nisam zamislila), zamisljala sam kako sam srecna u ljubavi, kako zivimo zajedno, kako mi je svaki dan bajka, kako volimo i postujemo jedno drugog i sve ono najlepse sto moze da se pozeli (da ne davim mnogo). I gle cuda, nedugo posle tih mojih fantazija, naidje ON. I stvarno veza je krenula super, evo vec mesec i nesto (da kucnem u drvo :D ) smo zajedno i super se slazemo, sve super funkcionise ali sam ja pocela da se plasim. Plasim se da ce sve to nestati i da cu tresnuti na zemlju tako jako da vise necu moci da se dignem. Svesna sam toga da je malo vremena proslo da bih mogla da budem totalno sigurna u nas i to je ono sto me nervira, sto je jos uvek taj pocetak, nestabilan...jos uvek nismo izrazili osecanja jedan prema drugom, ona se naziru, i citaju izmedju redova ali nema ih crno na belo.
Ono sto me zanima je, kako ja sad da se iskobeljam iz ovih zloslutnih misli? Da li sad da vizualiziram mene i njega (kao odredjenu osobu) ili da nastavim da zamisljam nekog imaginarnog kao i pre njega. Sad znam da zelim njega, pre nisam znala ko ce biti taj neko i ne znam kako sad da zamisljam tu neku ljubav, povezanost uopsteno. I pre svega, kako da prestanem da se opterecujem, jer ja bih zelela da bude sve sad i odmah, kako sam zamislila, tako da se i ostvari. Previse sam nervozna, i ocigledno cu biti dok ne postignem taj svoj cilj. Ima li neko neki savet? :think:

Ja sam ti malo obojila tekst...cisto da vidis kako se urusava energija a kako se dize.
E sad ti ga napisi, tako da se zeleni...i resila si stvar :)
Kada afirmacije zaista deluju? - www.carobnemisli.com
Korisnikov avatar
Pridružio se: 05.01.2011. 00:02
PostPoslato: 08.01.2013. 13:11
http://rak-je-izleciv.blogspot.com/2011/10/ljubav-je-jako-bitna-u-nama.html

Mozda ti pomogne ovo. Ljubav nije samo zaljubljivanje. Kada ljubav zivi u nama, straha nema od treskanja, padanja, bola.... ;)
Na ovakav nacin se stice licna sigurnost. ;)
Ljubav je bitna u nama i zbog zdravlja i zbog bilo cega i zbog zivota u dvoje i zbog svega sto nam treba u zivotu...ili onoga sto zelimo u zivotu. Neiskrenost i nedostatak ljubavi je pometnja da se bilo sta uspe ili bilo sta ima na kvalitetan nacin i t.d. i t.d........srecno.. :D

PostPoslato: 08.01.2013. 17:49
Prvo da vam se svima zahvalim na odgovorima :)

Procitala sam tekstove koje ste mi naveli, divni ste <3
Uvidela sam rast i pad pozitivne energije u mom postu, potrudicu se da vise ne sumnjam u sebe. Vec sam dosta postigla, i privukla osobu za koju nisam ni znala koliko moze da me privuce (bio mi je u blizini duze vreme) ali sam ga odbijala iskreno ne znam ni sama zasto. I onda kada sam resila da pustim ljubav u svoj zivot, spontano se desilo da sam pustila njega u svoj zivot.
Cak mislim da smo oboje uticali na to desavanje, verovatno je i on mene zamisljao pored sebe, ja zamisljala ljubav i eto :dance: Samo moram da se potrudim da odrzim tu energiju kojom sam ga privukla.

Pridružio se: 23.02.2012. 13:23
PostPoslato: 09.01.2013. 09:19
Osecas koliko je tvoj tekst sad meksi i zeleniji od prvog. Omeksala si vibraciju i time je podigla. I bilo je lako. Cestitaj sebi na tome! Pravi primer uspesnog kreiranja.
Kada afirmacije zaista deluju? - www.carobnemisli.com

Pridružio se: 30.01.2012. 19:15
PostPoslato: 14.01.2013. 23:24
Mina u Sreci je napisao:
Lillith je napisao:Jer ocajnicki trazim resenje za ovu moju trenutnu situaciju, a mozda i drugima bude od pomoci. Oduvek nisam imala srece u ljubavi, ali necemo o tome. Jer ja zelim i moram da imam srece :dance:

SVAKA CAST! BAS TO SE I TRAZI! DA NE PRICAMO O ONEMO STO NE ZELIMO VEC O ONOME STO ZELIMO!! :clap:

Ja sam ti malo obojila tekst...cisto da vidis kako se urusava energija a kako se dize.
E sad ti ga napisi, tako da se zeleni...i resila si stvar :)

PostPoslato: 15.01.2013. 10:06
Lillith je napisao:]I tako resila sam ja da prizivam sopstvenu svadbu pre jedno par meseci kada sam i pocela da upotrebljavam ovaj zakon. [color=#00BF00]Zamisljala sam prvo verenicki prsten na ruci, pa burmu, pa osecala blizinu te osobe (imaginarne, nikog odredjenog nisam zamislila), zamisljala sam kako sam srecna u ljubavi, kako zivimo zajedno
)
[/quote]

e da znate da se na njegovu inicijativu provukla prica o nasem zajednickom zivotu, jos nije naravno nista reseno, ali eto, samo da kazem da ovaj zakon radi! On bi voleo da zivi sa mnom. Tako da verujem da ce se i to ubrzo desiti. A tako je malo vremena proslo od kad smo zajedno, nikad ne bih rekla!
Ja sve vreme pricam drugarici kako to zelim, ona meni kaze da nisam normalna, kratko smo u vezi itd...a ja kazem njoj ma znam da je on taj! Mislim se, ja sam ga takvog i prizvala :D
Inace pre upoznavanja njega, sastavila sam spisak kakvog decka zelim, kako treba da izgleda, kako treba da se ponasa, kakva treba da nam budu medjusobna osecanja, i svakim danom koji prolazi ja primecujem kako se te stavke koje sam navela polako jedna za drugom ispunjavaju!
Ja mislim da to nije slucajno.

Ali bogami fino sam se pomucila sa vizualizacijama :mrgreen: I vredelo je.

Sve vas volim i nadam se da ce neko izvuci poruku iz ove moje price jer ovo moze da bude samo ZP! Imala sam i ja periode sumnji ali sam se brzo nekako "presaltala" na pozitivno razmisljanje. Sad mogu da kazem samo oh kako sam srecna, hocu jossss :)
Korisnikov avatar
Pridružio se: 15.10.2012. 18:59
PostPoslato: 15.01.2013. 10:14
Divno Lilith,
    Nasa Mina ima predivan nacin da opise kako se podize vibracija i vrsi poravnjanje sa zeljom....Sad znas da sve tako mozes privuci u svoj zivot ne samo ljubav....Mozes biti sta zelis i imati sta zelis...samo nastavi...
Bravo draga :clap:

PostPoslato: 19.01.2013. 19:43
Svidja mi se jedan decko. Sa da samo trebam da zamisljam da smo zajedno,srecni bez ikakvih problema i da verujem u to? :)

Pridružio se: 21.11.2012. 20:26
PostPoslato: 19.01.2013. 19:58
bas to

PostPoslato: 19.01.2013. 20:20
sirena je napisao:bas to

ok 8-)

Povratak na Postavite pitanje