Univerzum*covek*kako, sta...

Pitajte sve što vam nije jasno oko primene tajne u praksi ili ostalih aspekata zakona privlačenja.

Pridružio se: 15.05.2012. 10:30
PostPoslato: 26.09.2012. 19:30
Da li je jaka, snazna zelje koju osecamo povodom necega dovoljna?
To vas pitam zbog toga sto mi stalno kroz glavu prolaze misli sta to treba KONKRETNO da ucinim da bi se - to, nesto -ostvarilo. Po zakonu privlacnosti( ako sam dobro razumela, ako ne- ispravite me) sve treba prepustiti Univerzumu da on na najbolji moguci nacin udesi samu realizaciju nase zelje. O ne je taj koji zna koji vremenski trenutak je pogodan za to.
Sve to lepo zvuci, ali mislim da je u ljudskoj prirodi da preduzima neke korake sa zeljom da ostvari ono sto zeli. Ok, mozda je bolje reci da se neki ponasaju ovako kako sam navela, ne svi. Zanima me kako se vi ponasate kada nesto zelite? Da li cinite nesto konkretno(ovde ne mislim na vizualizacije i pozitivan stav)?Da li treba postavljati neke rokove? Ja bih da se prepustim, ali ponekad ne znam kako :) Ubedjena sam da imate zanimljiva zapazanja i da cete ih podeliti sa mnom i drugim tajnasima!!

Pridružio se: 18.05.2012. 21:40
PostPoslato: 26.09.2012. 21:06
Svidja mi se tema. Voleo bih i ja da cujem iskusne Tajnase sta bi mogli jos da nas poduce :)

Pozzzzzz

Pridružio se: 17.08.2012. 22:37
PostPoslato: 26.09.2012. 21:40
http://tajna.rs/forum/viewtopic.php?f=3&t=374

Dragi prijatelji ista ta pitanja sam ja postavljao u mojoj temi, na koja su odgovorili profesori ove teme kod nas. Ja trenutno imam neka druga pitanja vezano za zdravlja. Jedino sto morate da radite je sto vise da ponavljate imaginacije, al one prave sa emocijom da vec imate ono sto zelite.

Pridružio se: 23.02.2012. 13:23
PostPoslato: 26.09.2012. 22:23
Neko je pominjao profesore...pa reko, da se javim :)

Naravno da treba da ucinis nesto konkretno. Nisam jos cula da je neko sedeo na kaucu, gledao TV i da mu je palo milion dolara u krilo. Mada...mogucnost nije iskljucena. Ti treba da uradis ono na sta si inspirisana.
Da li znas kad si inspirisana?

Biljka je napisao:Da li je jaka, snazna zelje koju osecamo povodom necega dovoljna?
To vas pitam zbog toga sto mi stalno kroz glavu prolaze misli sta to treba KONKRETNO da ucinim da bi se - to, nesto -ostvarilo. Po zakonu privlacnosti( ako sam dobro razumela, ako ne- ispravite me) sve treba prepustiti Univerzumu da on na najbolji moguci nacin udesi samu realizaciju nase zelje. O ne je taj koji zna koji vremenski trenutak je pogodan za to.
Kada afirmacije zaista deluju? - www.carobnemisli.com

PostPoslato: 26.09.2012. 22:32
Profesorka Mina :) , drago mi je da ste se javili.
Da li znam kad sam inspirisana? Verujem da znam. Mislim na one momente uzbudjenja, na osecaj euforije da kad radite to sto radite, znate da radite pravu stvar bez nekog preispitivanja. E sad, buduci da to nije uvek urodilo plodom, pitam se da li sam konkrretno uradila ono sto je trebalo. I u skladu s tim, ponovo me muci ono cuveno- radim li sve sto treba, sto je do mene? :think:

PostPoslato: 26.09.2012. 22:33
i tu me sad zbunjuje zp i prica oko Univerzuma...

PostPoslato: 26.09.2012. 22:34
Biljka je napisao:Profesorka Mina :) , drago mi je da ste se javili.
Da li znam kad sam inspirisana? Verujem da znam.
Verujes ili znas?

PostPoslato: 26.09.2012. 22:44
nekad verujem, nekad znam :)
A sada, molim te reci sta ti mislis o svemu napisanom. Koristice!

PostPoslato: 26.09.2012. 22:58
Ja sam uvedena u svet zakona privlacenja veoma rano, jos kao dete. Izmedju lutki, slagalica i bojica za crtanje, dobro sam se zabavljala sa igrama mog deke. Zamislite da ste devojcica koja trazi svoju lutku i tvoj deka te uci Carobne reci kojima mozes da ucinis da se ona pojavi u roku od sledecih par minuta. Secam se jedne prilike, kad sam zagubila svoju omiljenu olovku, onu sa gumicom na kraju u obliku srca....i otrcala sam kod deke da zajedno kazemo carobnu formulu i da je sto pre nadjemo.

Deka je upravo pekao paprike na rerni za zimsku salatu, kad sam ga prekinula "Deko, deko...sta da radimo sad da nadjemo moju lutku?". On me je sa opustenim osmehom pogledao i rekao "Seti se, kakav je materijal suknje i boja kose koju lutka ima. Poslusaj kako joj zveci ogrlica oko vrata. I onda idi i nacrtaj je. Dok je budes crtala, kad se najmanje nadas, pasce ti na pamet gde si je ostavila. Samo ono sto mozes da zamislis, mozes i da pronadjes".

Zatim se okrenuo dalje i pekao svoje paprike. Ja sam poslusala sta je rekao, nacrtala lutku i dok sam bojila njenu suknju u zeleno, pade mi na pamet, da sam je sinoc stavila u mamin kofer, da spava. Otisla sam do kofera i tamo je lezala lutka.
Moj deka je bio u pravu, nacicemo kad se najmanje nadamo.

PostPoslato: 26.09.2012. 22:59
Biljka je napisao:nekad verujem, nekad znam :)
A kako znas kad verujes a kad znas?

PostPoslato: 26.09.2012. 23:09
Uf, nije lako pricati sa tobom :D cesto coveka zbunis, ostavis bez reci, ali takvi sagovornici su i najinteresantniji :) pogotovo oni koji puno toga znaju...
Ne znam kad verujem kad znam. Malo sam se poigrala sa recima, ali ti si to ,,provalila". ;)
Kada je covek slobodan onda je i najsrecniji.
Kada se otvori za neke vanculne, neopipljive manifestacije bez tracka sumnje, onda moze da zivi svoj san. Tacnije, san i java se preplicu, i nastaje neka nova dimenzija... ;)

PostPoslato: 26.09.2012. 23:15
Biljka je napisao:Uf, nije lako pricati sa tobom :D cesto coveka zbunis, ostavis bez reci, ali takvi sagovornici su i najinteresantniji :) pogotovo oni koji puno toga znaju...
Hvala na cveću :)

Biljka je napisao:Ne znam kad verujem kad znam. Malo sam se poigrala sa recima, ali ti si to ,,provalila". ;)
Kada je covek slobodan onda je i najsrecniji.
Kada se otvori za neke vanculne, neopipljive manifestacije bez tracka sumnje, onda moze da zivi svoj san. Tacnije, san i java se preplicu, i nastaje neka nova dimenzija... ;)
Pored ovih reci me ne čudi da si zbunjena, ali se pitam ko je taj koji te vise zbunjuje, ja ili ti? 8-)

PostPoslato: 27.09.2012. 00:37
ne zbunjujem ja samu sebe :) ma ni ti me ne zbunjujes , samo navode tvoje reci na razmisljanje, i to duboko :D Laku noc

Povratak na Postavite pitanje