haos u stanu

Pitajte sve što vam nije jasno oko primene tajne u praksi ili ostalih aspekata zakona privlačenja.

Pridružio se: 15.05.2012. 10:30
PostPoslato: 09.09.2012. 21:40
Dragi moji, da li mislite da je (ne)sredjenost nasih stanova odraz onoga sto je u nama? Da li sa haoticnom sobom :D kako ovo smesno zvuci!privlacimo od Univerzuma haos na svim ili nekim poljima u zivotu? Primecujete li koliko sam se ja raspisala u poslednje vreme? :lol: Sta cu, inspirativni ljudi, pametni, interesantni, ljudi od kojih ima sta da se nauci...Nemojte sad da se uobrazite! ;) Sto se moje sobe tice :) nije lose, ali moze bolje. Nikako da je skroz sredim, da sve u potpunosti bude na svom mestu. I to, da budem iskrena, trajeeee bas, bas....Sta vi mislite o ovoj temi?

Pridružio se: 14.03.2012. 13:05
PostPoslato: 09.09.2012. 23:50
..Eh,gde me nadje,živim u ogromnoj kući a nešto baš ne pretendujem da budem njen rob,pa bi stoga sve to moglo puno bolje,znam.
Draga Biljka,svašta se tu kod mene(u glavi) zamrsilo i zapetljalo-hiljadu raznih "škola i pravaca" i simbola:
u astrologiji mesec-i kuća i duša,
pa feng šui-prvo red i čistoća pa onda sve ostalo,
pa negde u liteaturi :podrum-podsvest,tavan-viša svest,pa proziri-pogled na svet,pa sve tako unedogled...Kako god bilo -nikakkav haos ne ide nam u prilog,ni prašina,paučina i slično.
I kada radimo enegetsko čišćenje prostora ,podrazumeva se da ga prvo treba fizički očistiti.Ne privlačimo haosom u stanu ništa,ali haosom u duši ...ee to bi već moglo.
Korisnikov avatar
Pridružio se: 06.07.2011. 07:23
PostPoslato: 10.09.2012. 06:27
E, to Sonja!
Bas to! :P
Jos fali da kazes da nista bez cvrstog temelja... :lol:

Devojke, sve sto zaustavlja protok energije, nije dobro. Bacajte i izbacajte sve sto smatrate da je visak, a ono ce da vam odgovori:
"Kad si me unosila, pistala sam - kad si me iznosila, vristala sam." Navikne se i stvar na nas i mi na njih, ali, kad udje cist luft u prostor gde najvise vremena provodimo i udahnemo onda punim plucima, e to je mesto za revitalizaciju duse - kad u nas udje svetlost na taj nacin, bar jedan zrak obasja dusu (a, ulazi mnogo vise). To je o d l i c n o!

Pozdrav i cistimo, cistimo... i stan i sebe... :handgestures-thumbupright: :greetings-clapyellow: :happy-sunny:

PostPoslato: 10.09.2012. 09:17
Mary, Sonja, hvala na komentarima ;)

Pridružio se: 21.01.2012. 19:17
PostPoslato: 10.09.2012. 12:54
I meni je soba u haosu. Po meni, to moze da ima veze sa covekovim pogledom na zivot.

Pridružio se: 15.08.2012. 22:46
PostPoslato: 10.09.2012. 14:57
Kod mene je lom(imam malo dete koje dovlaci, odvlaci i ostavlja igracke gde god da stigne), a haos sam ocistila pretprosle nedelje. Sve stvari koje mi ne trebaju dala sam.

Pridružio se: 23.02.2012. 13:23
PostPoslato: 10.09.2012. 18:36
Kod nas, plima i oseka.
Ja sam vise zaduzena za oseku a moj sin za plimu :)

Iskreno, naravno da mi smeta haos. Pa moj stan je "prosirenje" mog tela.
Ali se ne nerviram ako nije sve sredjeno.
Kada afirmacije zaista deluju? - www.carobnemisli.com

PostPoslato: 10.09.2012. 20:16
Ja ipak mislim da situacija u stanu :) ima veze sa psihom. Kad je sve sredjeno kao da energija slobodnije tece pa i na nas takvo, sredjeno okruzenje deluje smirujuce, podsticajno za neki umni napor. Vi koji imate malu ddecu imate opravdanje :lol:

Povratak na Postavite pitanje