Odlazak "bez raloga"

Pitajte sve što vam nije jasno oko primene tajne u praksi ili ostalih aspekata zakona privlačenja.

Pridružio se: 11.07.2019. 21:53
PostPoslato: 11.07.2019. 22:10
On je otisao "bez razloga" i dobro ce mi doci svaciji savet...

Sad cu da vas sve udavim sa istorijom, ali mozda vam poogne u rasudjivanju.. Kad je bio najlepsi i jedan od srecnijih dana u mom zivotu, upoznala sam ga.. Dosao mi je pred zgradu i "zaljubio se" na prvi pogled.. Nije mi ni ime znao, kroz neko vreme saznao je sve o meni, cak smo saznali da smo se kao klinci druzili, tad je vec rekao da sam ljubav njegovog zivota, da sam mu sudjena i da cim me je ideo je znao da sam ja TA. Njegova porodica je rekla da on nikada ni jednu devojku nije komentarisao ni na kakav nacin, a kamoli da kaze da se zaljubio ili da mu svidja, a pogotovo ne, da ce da je zeni.. Muvao me je par nedelja i smuvao, jelte..

Onda je krenula ljubav sa njegove strane, kako ne moze bez mene ni minut, kako misli na men stalno stalno, kako ne moze da zaspe bez mene, kako ga samo ja umirujem, kako misli da pocinje da me voli, kako ja nemam manu, planira decu, nagovara me da se preselim, da se udam, kako se plasi da cu da odem i zeznem ga, pokloni izlasci putovanja sve.. i to sve za dva meseca veze..

Iako je svaki dan bilo brdo poruka od njega od one laku noc sreco, do one dobro jutro sreco, pa opet ceo dan kuckanja.. Jedne noci nema laku noc, sledeceg jutra nema dobro jutro.. (Postto je vreme instragrama, postavila sam neku sliku gde pise da zena trazi paznju uvek cak i kad je vec tvoja- nisam stavila ni zbog cega nego da drugima dokazem kako treba da se ponasaju), ceo taj dan se nismo culi jer ja nisam htela da pisem misleci da je zauzet, onda sam poslala poruku da li je sve u redu? I tad sam dobila odgovor da je najbolje da raskinemo.. Zasto? Nemam vremena da se vidimo a i sve je rekla ona slika. Ja opet: to nije razlog za raskid, a on ce meni: ne mogu da ti kazem sada, nisi ti kriva nista ali ne mogu ti reci, mozda ti jednog dana kazem i objasnim ako budes imala interes tad, nije trebalo ovako da bude, ja pitam da li ti je potrebno vreme za nesto, jer znam da radi ceo ubogi dan, on kaze nisam zasluzio vreme....

Sta se desilo, kako , zasto, gde nestade ona ljubav, zasto nece da otvori i odgovori na moje poruke, zasto nece da dodje da se vidimo i resimo, sta je za ime sveta toliko tajno i sveto da ja ne smem znati sada i da ja nemam pravo biti obavestena o razlogu..
POMAGAJTE, zaljubljena sam i previse i zelim da sve bude kao pre i zelim da se vrati, jer je jedini muskarac koji je mene video onako kako niko drugi nije i jedini koji me je postovao u svakom smislu te reci..

Povratak na Postavite pitanje